Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem egy pasinak, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem egy pasinak, de még nem lép, csak utalgat. Hogyan bátorítsam?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék nyomulós sem lenni. Mit tegyek? Elveszíteni sem szeretném.
2011. dec. 25. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
mióta ismeritek egymást?egy kis időt hagyjál magadnak és neki legfőképpen hogy had forrjon ki a dolog...engem is felbátorítottak már többször is és aztán jól pofára estem...szóval csak akkor bátorítsd ha tényleg te is akarod...
2011. dec. 25. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mondjuk küldhetnél csajos rafináltsággal jeleket.kacsintás,utalgatás.stb
2011. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 aszomszedneni ***** válasza:
vesd be bájaid !
2011. dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele továbbra is, hülyéskedjetek, közbe 1-2 eldobott célzó mondat elég. Okosan gondolod amúgy, te vagy a lány, ne te kezdeményezz.

Én is hasonló cipőbe vagyok, de megtanultam élvezni a dolgot. 2-3 hónapja ismerkedünk, és teljesen jó, hogy húzzuk a dolgot, így jobban megismerjük egymást. :D

19L

2011. dec. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
lépj te ha neked is tetszik
2011. dec. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!