Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőm kezd ribanc lenni. Hogyan állítsam meg?

Figyelt kérdés
Régen rengeteg barátnője volt,nagyon szerették,mert kedves volt,mindenkit végighallgatott,normális srácokkal járt.Aztán egy éve szakított a nagy szerelmével,azóta borzalmas lett.Az összes lánybarátnője elhagyta,mert nem korosztálybeli pasikkal kavar,iszonyúan sztereotíp,a korabelieket rémesen lenézi.Nálunk jóval idősebb pasikra vadászik,aki megtetszik neki,azt előbb-utóbb megkapja.Amikor szólok neki,hogy nézze már meg magát,nagyon egyedül maradt,nincsenek lánybarátai,azt válaszolja,hogy neki nincs szüksége a sz@rkeverő lánypajtásokra,akik csak irigyek rá a pasijai miatt,jól megvan ő a fiúkkal.Aggódom miatta,mert nem csak rib@nc,hanem gerontofil is a'sszem.Nem tudom,mit csináljak vele.Ötletek?
2011. dec. 25. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%

Egyrészt irigylem az a vén tatát, aki kefélheti a barátnődet. Őszinte vagyok legalább, sokan nem vallják be, de igazából minden egészséges férfi ezt gondolja magában.


Másrészt meg úgysem tudsz semmit sem tenni ellene, minél jobban erőszakoskodsz, hogy álljon le annál jobban fogja csinálni, főleg, hogy ebben a gyerekes, lázadós tini korszakában van.


21/F

2011. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
vágd pofán és hagyd ott majd 1-2 év múlva amikor éretebb lesz akkor megkeres téged
2011. dec. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
már bocsi de az ilyeneket tarkón kéne lőni... ne foglalkozz vele, majd csak magához tér... mindig is szánalmasnak tartottam a gerontofil faszhiányos tinisunákat...
2011. dec. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem vének,˝csak˝ 10-15 évvel idősebbek max.De akkor is.17 éves,max 20 évesekkel kéne kezdenie.
2011. dec. 25. 15:02
 6/13 A kérdező kommentje:
A múltkor is rákapcsolt egy város-szinten ˝jópasi˝,19 éves srác,leépítette azzal a dumával,hogy ő tudja,mit akar,hagyja őt békén.Baromira elszállt!Ja,és mielőtt kidobná az illető személyeket,azért persze még húzza egy kicsit az agyukat,hogy legyezgesse az egóját.
2011. dec. 25. 15:06
 7/13 tetro ***** válasza:
81%

Én 27éves vagyok. Semmi gerontofil nem lenne abban, ha egy 17éves lánnyal szexelnék. Más kérdés, hogy nem tenném, de szerintem szex terén ezzel semmi gond sincs.

Ami a nagyobb gond, hogy te ítélkezel. Lehet a többi barátnője is ilyen volt mint te. És akkor megértem, hogy miért nincs rátok szüksége. Egy barát támogat amikor bajban vagy, és nem előtte ítélkezik...

2011. dec. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Sehogyse állítsd meg, az ő élete, az ő gondja.

Megjegyzem én sem jöttem ki soha az ilyen hülye kiscsajokkal akik állandóan pletykálnak és mindennel el vannak foglalva, csak azzal nem, amivel kéne.

2011. dec. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
31%

mi kozod van hozza,hogy eli az eletet???

nem tetszik,amit csinal???akkor szakitsd meg vele a kapcsolatot,lepj tovabb,ennyi...

ha ot nem erdeklik a regi baratnoi,akkor te miert futkosol utana???feltekenysegbol???vagy lepattanozol mellette,a neki nem kello fiuk kozott???

vagy csak irigyled,hogy neki tapasztalt pasija(i)vannak,mig neked csak a takony 16-18evesek jutnak???

irigynek lenni nem egeszseges pici lany...

2011. dec. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%

Figyelj az a legegyszerűbb ha ráhagyod !

Figyeld meg előbb utóbb ráfog jönni magától hogy nagy hülyeséget csinált és akkor fog majd neked sírni ...

Nézd az egészet ölbetett kézzel és meglátod te fogsz nyerni!

2011. dec. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!