Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a gyógyszer étel ital...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a gyógyszer étel ital stb ami higítja a spermát? És ha van ilyen akkor milyen mértékben?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:

minek az neked?

am ha sok olyan ételt eszel, amiben sok a fejérje, akkor több spermád lesz, de hogy mivel lehet hígítani...igyál sok vizet xD

2011. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert filmekben láttam hogy másoké sokkal hígabb mint az enyém gondolom ezért is tudnak 30-40cm re is "lőni" a menyiségemmel nincs gond csak a távolsággal. :)
2011. dec. 25. 17:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom, hogy nagyobb bajod sose legyen...
2011. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Istenem ilyen kérdést... Mi a baj olyan sűrű, hogy alig jön ki ?? :) Na figyelj akkor lesz hígabb ha tovább húzzátok az izgatást minél jobban elhúzzátok akkor figyeld meg hígabb lesz Sok sikert
2011. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy alig jön ki kb 15 cm a hatótávolság ha nincs szex 4-5 napig akkor talán 20 cm. Am nincs ezzel semmi gondom csak ha normális uton módon lehet javítani akkor miért ne. Jah és az aktus ideje is normális előjáték is minden. Tehát nem 5 perc és vége :) osszesen 25-50 perc talán egy óra .
2011. dec. 25. 17:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit kell javítani. A hüvelyben szerinted milyen messzire kell spriccelni??? Na ugye... Nem az a f@szagyerek aki átlő a másik szobába :))
2011. dec. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Volt egy táplálék kiegészítő cucc aminek a hatására konkrétan narancssárga lett a spermám. Hiába jártam utána, nem tudtam meg, hogy melyik összetevő, vagy adalék kib@szott kellemetlen mellékhatása ez.
2011. dec. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó:

kellemetlen mellékhatás? szerintem rohadt vagány :D

2011. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!