Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kocsikulcs lóbálós csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsikulcs lóbálós csajozás hatásos?

Figyelt kérdés

Ki akarom próbálni a csajozás új fajtáját. 19/f


Nincsen kocsim, de arra gondoltam, hogy veszek egy BMW kocsikulcsot, persze nem igazit csak arra hasonlítót és elkezdem majd lóbálni egy buliban. Így van esélye a csajozásnak ?


2011. dec. 25. 17:21
1 2 3
 11/21 IQnindzsa ***** válasza:
100%

Barátom... Nincs kétség bennem ,hogy ha ezt megpróbálod akkor messze te vagy a legszerencsétlenebb tini aki életében valaha nőzni próbált.

Ez a létező legnevetslgesebb és előitéletektől hemzsegő baromság amit itt valaha olvastam.

Ezzel az erővel akár a gatyádat is kitömheted szalámival és mutogathatod a feszülő nadrágod. PONTOSAN ugyanannyira sikeres taktika mindkettő. (semennyire)

Ha esélyt akarsz a csajozáshoz, akkor 3 dolgot tanulj meg : Humor, magabiztosság, intelligencia. Ha ez a három megvan akkor nyert ügyed van. Ennyi.

2011. dec. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó,


Ha ez így menne tökéletes világunk lenne, nem gondolod ?:)

2011. dec. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
jó ötlet, így nem ér eluatsítás és még jó nőd is lesz, hajrá, max dob ha kiderül, hogy nincs hozzá bmw :D jó kis státusz szimbólum:D
2011. dec. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem kell leszedni a fejem. Én is olvastam itt a sok okostól, hogy lóbálni kell a kulcsot és már le is cumizik a nő. :D
2011. dec. 25. 18:44
 15/21 Normálisvagy? ***** válasza:
Ha kérhetlek ne az itt olvasottakból próbálj tanulni, kedves FÉRFIAK akik itt vannak, sajnos megkeseredettek, nőtlenek, mindazért mert miniszoknyás 15 cm-es műkörmös nőket akartak fölszedni sikertelenül, akinek nem veszi magára, akinek pedig igen felöltözködik!
2011. dec. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Ez nem új fajta, mert nagyon sok nyomorék alkalmazta már, de hát vannak, akiknek jók a lehúzós kihasználós kis ribancok, akikbe csak az nap legalább 5-en ürítettek. De ha neked ez kell, hajrá.

Ha már megveszed a kamu kulcsot, akkor agyat is kérjél mellé, mert annak még hasznát fogod venni.

2011. dec. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 IQnindzsa ***** válasza:
#12 - Az a nagy helyzet ,hogy tapasztalatból beszélek.
2011. dec. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
89%
Hatásos, de csak Trabant kulccsal. Abból is a 601 kombi a nyerő, úgyhogy hajrá!
2011. dec. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem oltári nagy ötlet, hallod de most komolyan csináld meg! Ne hallgass itten senkire sem ugyanis semmi vesztenivalód NINCS öregem. Vagy lesz egy nagyon jó csajod egy dugáshoz, ha meg rosszul sül el és a kocsira kerül a sor akkor meg jól kiröhögöd a sz*rk*rvát hogy ezt b*szopta :DD Utána hidd el nagyra néznek hogy ennyire beszopattál egy hülye ribancot :D

Szóval Hajrá!

2011. dec. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy előbb nézd meg hogy néz ki egy BMW kulcs:DDDDDDDDDDDD

Azt nehezen fogod lóbálni:DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ha csak nem kötsz rá valami zsineget:))))))) te f@@@@@sz!:))))))))

2011. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!