Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljak a srác érzelmeir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak a srác érzelmeiről, mi a ti véleményetek?

Figyelt kérdés
Elég jó ideje ismerjük már egymást. Állandóan felhív, én is őt, de nincs és nem is volt köztünk soha semmi. Én már 2-szer elmondtam, hogy inkább nem lennék a barátja, mert többet érzek. Pontosabban ezt konkrétan utólag most mondtam ki. Kértem hagyjuk egymást, ne keressük. Ez egy darabig ment is, de keres. Többet mint előtte. Egyszer féltékeny volt, mert számonkért engem egy férfi miatt, most meg egy nő miatt féltékeny voltam, persze nem mondtam ki, csak utaltam rá. Nem is kerestem jó ideig, erre felhív és elkezd magyrázkodni, hogy nem kedveli őt...stb. Én nem is kérdeztem semmit.
2011. dec. 25. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek megijedt, hogy elfordultam miatta, azért nem veszem fel a mobilom napok óta?
2011. dec. 25. 18:20
 2/4 anonim ***** válasza:

szeret téged, és az, hogy féltékenykedsz azt bizonyítja h te is szereted őt...akkor most mi itt a gond?

jöjjetek össze, ne itt sírj :D

2011. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is tagadom, de hiába mondtam el, ő nem lép.
2011. dec. 25. 18:30
 4/4 A kérdező kommentje:
A téma változatlan, esténként felhív :(
2011. dec. 30. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!