Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt egyes pasik hogy gondolják?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egyes pasik hogy gondolják?

Figyelt kérdés

Kicsit unalmas már olvasni, h jaj félénk vagyok, csóró vagyok meg a többi és a nők le se sza*rnak.

Most hogy gondoljátok?

Hogy majd a csaj visz el titeket vacsorázni?

Vagy majd ő megy oda hozzád és ő fog rád rátok nyomulni?

Mikor sokszor még megszólalni se tudtok?


2011. nov. 10. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ezt a mai "férfiak" így gondoljak ami sajnálatos.. kezd megfordulni a világ. nemsokára nekünk, nőknek kell udvarolni és randira hívni a pasikat.. xD 16L
2011. nov. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Igen ez a trend a férfiaknál. Média meg a fenimizmus.

De azért hidd el nem olyan könnyű eléállni egy lány elé és udvarolni neki.

Mondjuk férfiak vagyunk nekünk ezt kell "válalni".

Én mindig azt mondom, ha tetszik egy lány tegyél valamit érte, még ha elküld is. Bár ezt nem hiszem, inkábbb csalódott.

2011. nov. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a gyakori kerdesek jelenti az osszlakossagot. Vannak mas pasik is. Mondom ezt nokent. Neha azert fugg a notol is. Van olyan no akinek nem is kell udvarolni egybol adja magat es van olyan is akinel barmit megtehetnek, akkor is makacskodik, de van olyan is aki tudja a helyes kozeputat. Szoval van mndenfele no es ferfi. Rozsaszin szemuveget le es akkor ti is latni fogjatok!!
2011. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én pasi vagyok, de már én unom, h feljövök ere az oldalra és feszt ezt látom.

Félénk vagyok, nem merek odamenni senkihez, miért nem kellek a nőknek?

Hát anyádér....

2011. nov. 10. 15:40
 5/8 A kérdező kommentje:
jah és persze máskor a sok kis kópé nem győz kommentelni, de most valahogy eltűntek.
2011. nov. 10. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Én bevallom ilyen vagyok csak annyi különbséggel, hogy nem reklamálok érte mert tudom, hogy ez az én hibám! Inkább foglalkozom mással és kész.
2011. nov. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ne mással foglalkozzál, hanem tegyél érte, hogy ne legyél ilyen.
2011. nov. 10. 16:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha m ár a vacsinál tartunk, nem hívsz meg? Kis bumbúrnyák!

:D

2011. nov. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!