Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a teóriámról?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a teóriámról? Lehet, hogy a lányok mégsem a pénzre buknak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy szerintem őket nem fizikailag vonzza a pénz. Hanem az életérzésre buknak, amit a pénz képvisel.


20 éves, győri, egyetemista fiú vagyok, hétvégenként átjárok Ausztriába, legfőképpen Bécsbe melózni. Mikor szünet van, akkor gyakrabban is. Egy 12 órázással keresek annyit, mint otthon 9x8 órázással, 450-es diákmunka órabérrel. És ezt csinálom idestova két éve, kis matekkal be lehet nagyjából lőni a pénzt, amit 20 éves koromra magamtól kerestem.


Na de nem ez a lényeg, de valamilyen szinten kapcsolódik a konklúzióhoz, ezért írtam. Ismerőseimet, akik elmentek érettségi után melózni, havi nettó 90-ért, vagy egyetemistatársaimat, akik kapnak havi 15-25 ösztöndíjat, gyakrabban gazdagabbnak gondolják, mint engem. És ez nem azért van, mert szakadt ruhákban járok, ők meg nem, mindegyikünknek megvan a maga stílusa, én inkább a sportos-elegánst képviselem.


És most jön a lényeg. A lényeg, hogy a lányoknak az tetszik, ahogy az illető előadja, hogy "van pénz nem számít, tele vagyunk lóvéval, azt teszünk, amit akarunk, szarjunk bele mindenbe, a világkirályai vagyunk." Hogy a 90 nettót kereső ember a fizetésének felét ötezresekben tartja összecsíptetve, és akárhova elmegy, csak kivágja nagy lazán az asztalra, vagy összespórol pl. egy 100 ezer forintos iPhone 4S-re, és akárhova megy, szintúgy ezt mutogatja. Szintúgy az ösztöndíjjal villogó ismerőseim, akik amint megkapják a 20 ezret, azt villogtatják mindenhol, azt a látszatot keltve, hogy ők akármikor, akárhol előrántanak egy 20 ezrest a zsebből.


Szóval ahogy írtam, én sem vagyok csóró, és nem is kell eltartanom magam, szerencsére normális családban élek normális anyagi körülmények között, egyszerűen ezt csak a jövőm miatt rakom félre. De engem úgy neveltek, hogy ne menőzzek a pénzemmel.


Szóval összegezve, ezekre az emberekre konkrétan a pénzük miatt buknak a lányok. Hanem jól közvetítik a független, gondtalan életet, és hogy azt tesznek, amit akarnak. Pedig lehet, hogy nem is olyan gazdagok, mint amilyennek látszanak. Tehát a sok pénz helyett lehet elég csak az, hogyha azt mutatod, hogy neked sok pénzed van.


2011. dec. 25. 20:58
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Ki is fejtenéd?

Mert valószínű, hogy nem tudod, vagy nem jól tudod.

Abban lesz a válasz egész emancipációs témára.

2011. dec. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 LadyLee ***** válasza:

Nem fejtem ki, mert annyit nem ér az egész - annyira nem érdekelnek egy olyan nőnek a gondolatai, aki elvárja a pasitól, hogy az tartsa el.


És ciki, hogy nem tudod világosan megfogalmazni a véleményed...

2011. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Buta vagy LadyLee

Most kiderült, hogy lövésed sincs arról, amiről hadoválsz.

Nem akarok személyeskedni, de nem ezek az első hozzászólásaid, amiből látszik, hogy buta vagy. Több kommentedet láttam már más kérdéseknél, és megmaradt bennem a neved.


Ritkán állok le butákkal vitatkozni, de veled kivételt tettem. Ha szeretnél továbbra is kommentelni, akkor regisztrálj egy új névvel, mert már igencsak blamálod magad.

2011. dec. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 LadyLee ***** válasza:

"és megmaradt bennem a neved"


Valószínűleg azért, mert én vállalom a commentjeimet és nem bánom, hogy különböző kérdésekre adott válaszaimat össze lehet kapcsolni.


Nem csak egy vagyok a számos "82%-os" / "76%-os", stb. közül...

2011. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Most ezt úgy mondod, mintha egy nick-kel baromira felvállalnád magad.

Akkor én pl. "kardántengely" vagyok, na most változott valami?

Ha kiírod a remndes neved, akkor azt mondom fasza csaj vagy, de így.


(Na persze, még ha írnál is egy nevet, ki tudja nem fakee...)


Na LédiLí, kérlek őrízd meg a méltóságodat, és vonulj vissza, mielőtt még jobban lejáratod magad.

2011. dec. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

hát nekem ez egy kicsit homályos, de azért van véleményem a dologról: 3 fajta nőt lehet megkülönböztetni pénz szempontjából. Egyébként ugyanezekbe a szempontokba pasik is besorolhatóak.

1., azt akarja, hogy gazdag férje legyen majd, aki eltartja, hogy neki ne kelljen dolgoznia, vagy legalábbis gazdag pasija, hogy sokmindent tudjon neki venni, magyarul ruházza, öltöztesse, stb, mert lusta dög, de jól akar kinézni, és szeret élősködni. Az ilyeneknek nem is igazán fontos, hogy a pasinak milyen a személyisége, vagy hogy néz ki, lényeg, hogy pénzeszsák legyen. Van néhány ilyen barátnőm, akik ilyenek. Jól néznek ki, és mindig nyafognak a pasijuknak a pénzért.


2., a., pénzes pasi kell neki, de azért, hogy egálban legyenek, és ne neki kelljen eltartania a családot

b., vagy egyszerűen csak nem akar csóró pasit, mert azok rosszul öltözködnek, és ápolatlanok, esetleg lusták dolgozni, mint ahogy a mai magyar társadalom nagy részére jellemző, sajna...


3., egyáltalán nem érdekli, mert magának is van elég

pénze.


egyébként meg az 1. kategória undorító. én úgy vagyok vele, hogy nem kell, hogy sok pénze legyen, csak dolgozzon normálisan, és törekedjék jólétre. Lényeg, hogy jó személyisége legyen, és normálisan nézzen ki. Ha meg több pénze van, az csak egy kis plussz a jóból, de nem igazán lényeges.

2012. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!