Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig ábrándozom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ábrándozom, hogy lefekszem, összejövök, csókolózok a "cuki"fiúval. Ez normális? Annyira jó! De utána jobban fáj az élet. :SNektek is van ilyen? Mit tegyek ellene? 12/L

Figyelt kérdés
Az egész ábrándban már 16-18 évesek vagyunk,de akkor is ..Hülye vagyok?(egyértlműen igen:P)De teljesen....:SS
2010. nov. 5. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Issstenem...
2010. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
"lefekszem, összejövök, csókolózok" ha ebben a sorrendben gondoltad, ahogy te írtad, akkor nem vagy normális. de amúgy sem vagy az. ez a média hatása. de, ha koránérő típus vagy akkor kezdesz kamaszodni és a hormonok okozzák.
2010. nov. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jha, normális vagy..fantáziálásnak hívják..sokan csinálják, úgy az emberiség 90%-a...

20/L

2010. nov. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ebben a sorredbe!De köszi!:D
2010. nov. 6. 20:45
 5/7 A kérdező kommentje:
*sorrendbe
2010. nov. 6. 20:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen a sorrend? xD A lényeg,hogy válaszolt..na. Normális vagy nyugi.. Én is ábrándoztam annyi idősen :D Ma meg már valósággá vállt minden =) Már csak annak kell valóra válnia,hogy felvegyenek minket az ELTÉ-re és Pestre költözzünk,utána pedig jöhet a baba ha elvégeztük a sulit. :3 Hja és elvagyok amúgy jegyezve szóval esküvő is jöhet valamikor.. : DD 16 éves vagyok.. xD Vőlegény 18 éves :DD Ő is 11-es és én is.. [mert Ő nulladikba is járt] És tudjuk,hogy őrültek vagyunk :D De imádjuk egymást és vannak terveink.. ez a lényeg. =) :DD Na csőő :D
2010. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó:ügyi vagy! Te tudod...
2010. dec. 2. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!