Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normalis es csak nekem furcsa?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis es csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
szoval, van egy baratom aki szereti benyalazni a mutatoujjat es meglepetesszeruen, varatlanul a fulembe dugja, amikor nem figyelek oda. Eloszor viccesnek talaltam, de azota elkezdte rendszeresen csinalni. Olyan is elofordult, hogy akkor tette ezt amikor eppen aludtam. Az esetek gyakorisaga miatt arra kezdtem gyanakodni hogy ez nem csak egy vicc neki, hanem vmi titkos elvezetet is nyujt. Van olyan fiu aki szokott meg ilyeneket csinalni? Ez normalis szerintetek? (mert mar napi 4-5 alkalomrol van szo)
2011. dec. 26. 00:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha velem ilyet csinálna eltőrném az összes ujját. Féreg!
2011. dec. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nekem is elég furcsa. Mert ha 1x-1x megcsinálja mondjuk viccből az más, mint így..
2011. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Anonim smiley válasza:
Esetleg egy beutaló valameik elme gyógyintézetbe?:)) Ennyire titkos élvezetei nem lehetnek..
2011. dec. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!