Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írja itt azt mindenki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt azt mindenki, hogy a szerelem a legfontosabb?

Figyelt kérdés
Nem értek azzal egyet, hogy minden attól fugg, hogy két ember mennyire szereti egymást... Például a "hogyha tényleg szeret nem fogja zavarni" dumától egyenesen rosszul vagyok, meg a "szerelem mindent legyoz"! Plusz mindenki azt írja itt, hogy ha valaki szeret valakit akkor mindenképpen jó nekik a szex egymással, azért, mert szerelmesek.. De szerintem ettol feltétlenul nem jó, és szerintem ha nem jó, az is adhat okot szakításra...
2009. máj. 20. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hiába szerelmesek attól még lehet, hogy szexuálisan nem illenek össze. ez elég szomorú, szerencsére én azt hiszem, megtaláltam a párom :)
2009. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
az a ha szeret duma azért igaz, (egy darabig legalábbis), mert a aki szerelmes nem lát tisztán, ill sokkal toleránsabb.. és szerintem sem feltétlenül jó a szex attól hogy valakit nagyon szeretünk, DE: ha szeretjük, örömet akarunk neki okozni, ergó, ha az első nem is a lkegjobb, törekszünk rá, és ez a lényeg
2009. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

hát én 163 cm vagyok és majnem 60 kiló (szerencsére egyenletesen elosztva) olyan nőiesen húsosnak érzem magam, mégis a párom annyiszor mondja, csak úgy spontán, hogy gyönyörű vagyok, pedig tudom, hogy van pár kiló feleslegem meg egyéb hibám is, de őt ez vagy nem érdekli vagy nem is látja, egyszerűen úgy szeret ahogy vagyok :)

szóval a - "ha tényleg szeret, akkor úgy ahogy vagy" - igaz.

2009. máj. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
"hogyha tényleg szeret nem fogja zavarni" = úgy szeret ahogy vagy... asszem ezt nem kell tovább fejtegetnem.. ahogy az előző válaszoló is leírta. :)
2009. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem, és a szexszuális vágy minden kapcsolatban csökken,vagy elmúlik.Erre nem lehet hosszútávú kapcsolatot alapozni.De ha szeretünk valakit,akkor érzelmileg is összehangolódunk vele,nem azt nézzük,hogy nekünk mi a jobb,hanem neki akarunk örömet szerezni,és akkor nekünk is több örömünk lesz abból a kapcsolatból.A hosszú és jó házasságok ezen az alapon működnek.,feltéve,hogy a szeretet kölcsönös.(Mellesleg a barátságok is )Egyébként a szexben is összetudnak hangolódni idővel.(Ezt pszihológusoktól olvastam.)
2009. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Én egyet értek a kérdezővel. Ez csak a dél-amerikai szappanoperákban van így. Hiába vagyok szerelmes, attól még nem vagyok betegesen elfogult a párommal, és igenis vannak olyan dolgok amiket nem néznék el neki bármennyire is szeretem.
2009. máj. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Minden a szeretettől függ. Maga az élet, ebbe beletartozik a szex, a gyereknevelés, az emberi kapcsolatok. MINDEN!
2009. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
persze a szerelem a legfontosabb, de attól még nem biztos, hogy jó a szex, és a szerelem idővel el is múlik és valaminek össze kell tartani a párt ezután is, tehát ugyanolyan fontos a szex, ugyanolyan fontos, hogy meg tudják beszélni a dolgaikat és főleg, hogy legyenek közös céljaik!
2009. máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lángolás elmúlik, kb. egy év, a szeretet megmarad, a szex egyre jobb lesz. 14 év házasság tapasztalata
2009. máj. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!