Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a fontos nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a fontos nektek egy lány barátnál? Számít hogy hogy néz ki?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány barátnál? Semmi. Kedves legyen, barátságos, ne flegmázzon... Kb ennyi. Kinézet miért lenne fontos, ha nem akarja megdugni? :P
2011. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 mus musculus ***** válasza:
100%
A barátság nem a testi vonzalomról szól.
2011. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jó, de pl az se baj ha csúnya?
2011. dec. 26. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz a fontos, mint egy azonos nemű barátnál. Nemszámít, hogy néz ki :)
2011. dec. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít szerintem hogy csúnya e vagy sem az illető,nem páromnak akarom csak barátnak! :)
2011. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

ma 19:38


Te ezt el is hiszed??:D

Az egyik valamilyen szinten mindig vonzódik hozzá akárki akármit mond,és meg is lehet nézni hogy egy csomó volt barát már házas...sok ilyet ismerek..na vajon miért is?

2011. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 mus musculus ***** válasza:
Mégis miért lenne baj? Csak igénytelen ne legyen (az meg kizárólag rajta áll).
2011. dec. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy barátnál nem igazán, persze azért legyen elviselhető a látványa, tehát ne legyenek rajta konkrét undorító dolgok. De a barátságnál nem ez az első.

Jó persze elég sokszor előfordul, hogy végül kisül a barátságból egy szexuális kapcsolat, de az már nem ide tartozik :)

2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 19:42


Nekem van lány barátom, neki is van szerelme, nekem is, nem vonzódunk egymáshoz. Te elhiszed?

2011. dec. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mus musculus ***** válasza:
19:42, miért pont engem szúrtál ki, mikor az eddigi válaszolók mindegyike (téged leszámítva persze) egy véleményen van velem? Persze, van olyan, hogy az egyik fél vonzódni kezd a másikhoz, de ez hogy lenne már lehetséges, ha csúnyának tartja az illetőt? Vagy szerinted eleve azért kezdenek barátkozni, hogy X idő múlva több is kisüljön belőle? Képzeld, én találkoztam ellenpéldával is. Le lehet szállni rólam.
2011. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!