Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthetnek egy legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthetnek egy legjobb barátnál (lány) ezek a dolgok? (lent)

Figyelt kérdés
Másoknak azt mondja, hogy csak barátság ami köztünk van és szerintem is az. Viszont mindig találkozni akar velem, mindig mondja hogy mennyire szeret, és buliban engedi hogy úgy közeledjek hozzá, mintha össze akarnék jönni vele. Ha ez lényeg, szerintem szép lány, de megvagyok vele mint barát:D
2011. nov. 28. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha csak te is barátként tekintesz rá, akkor ő hogy tekintsen rád?
2011. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem műkodne egy kapcsolat, de alapból csak barátként kezelem. Ezért kérdezem, hogy mit gondolhat ilyenkor egy lány.
2011. nov. 28. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Veszélyes szitu.Tipikus szűzk*rva butított verzió 3.2.

Megengedi,hogy majdnem megdugd ruhán keresztül,aztán ha belemész érzelmileg a dologba,akkor kihátrál.Kívánom,hogy tévedjek.

2011. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok a legjobb barátommal, aki fiú. :) Imádjuk egymást, szinte majdnem minden nap együtt vagyunk. Ölelgetem, puszilgatom és ő is engem.De tudjuk, hogy ezek a dolgok csak baráti alapon mennek.Sokan azt hiszik, hogy együtt vagyunk, pedig ez nem igaz. Fiú-lány barátság igenis létezik! Szóval szerintem a leányzó nagyon élvezi a társaságod és örül, hogy barátok vagytok. De az a legtisztább, ha rákérdezel nála, hogy ő mit gondol erről a dologról ami kettőtök között van.

18/L

2011. nov. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiú-Lány barátságban mindig az egyik embert szerelmes a másikba! Talán ha te csak barátként tekintesz rá,attól még lehet h õ szerelmes beléd...a barátnõm ezért akadt ki! Volt egy fiú "L.B."-je,a fiú csak nagyon jó barátként tekintett rá,viszont õ fülig belé volt esve! Mindent megbeszéltek egymással,a fiú összeött vkivel barátnõm meg teljesen magába zuhant! :(( :0 ...hát kb ennyi...:D
2011. nov. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!