Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kellek senkinek az egész...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kellek senkinek az egész világon. Évek óta nem volt senkim és nagyon úgy tűnik nem is lesz. :/ Én nem tudom télleg minden lányt csak a külső érdekel? Nincs senkim nem birom tovább. megöljem magam, vagy tudtok más megoldást?

Figyelt kérdés
Kérlek ne szemétkedjen senki csak használható válaszokat kérek...
2011. dec. 26. 00:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ez nem így van csak jó helyen kell keresni és jönni fog ne keseregj,mert nem minden lány a külsőre megy és igenis majd jönni fog az a lány akira vágytál csak várni kell
2011. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
könyörgöm segitsen valaki... :(
2011. dec. 26. 00:07
 3/32 A kérdező kommentje:
Már sok ideje várok és kezdem feladni... sokszor próbálkoztam, mindig kikosarazás a vége...
2011. dec. 26. 00:08
 4/32 Macs1209 ***** válasza:
98%
Használhatót akarsz? Azért nem kellesz senkinek, mert csak sajnáltatod magad. Ugye a nők nem kisfiút akarnak, meg anyámasszony katonáját, hanem FÉRFIt. És az nem külsőhöz kötött.
2011. dec. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Az első válaszolóval tudok egyetérteni, plusz annyitt tennék még hozzá, hogy ha a külső a lényeg, akkor az megoldható!

Konditerem, fogyókúra stb. Mindig van remény!

2011. dec. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
akkor mihez kötött?
2011. dec. 26. 00:11
 7/32 A kérdező kommentje:
Macs1209 figyi ha nem a külsőmmel van baj akkor mondd meg mit tud más amit én nem? :/
2011. dec. 26. 00:13
 8/32 mus musculus ***** válasza:
Alig várom 63%-os elvtársunkat.
2011. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kellek senkinek, és?

Ez van, prostihoz lehet járni, b*romi jó dolog:D

2011. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántani akarlak,de mégis,mit gondoltál,hogy tudna itt bárki segíteni rajtad? Segíts magadon,az Isten is megsegít :) Próbáld meg összekotorni magad, mert elég valószínűtlen hogy találsz olyan lányt aki hosszútávon elviseli az ilyen öngyilkosságos hangulatodat. Ez biztos látszik rajtad, és nem hiszem hogy bárki számára vonzó lenne. Szóval fel a fejjel,és ne légy öngyilkos,hanem várj türelemmel :)
2011. dec. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!