Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Olyan problémám lenne, hogy van egy lány aki már régóta ismertem látásból, de úgy éreztem sose kerülhetnék hozzá közel. Nem rég rászántam magam, egyszer élünk alapon megszólítottam és egész jót beszélgettünk. És annyira rákattantam, hogy folyton rajta pörög az agyam. A problémám viszont az lenne hogy amikor mostanában meglátom valahogy meg áll bennem minden. Egyszerűen nem jut eszembe semmi és olyan gáz hogy nem tudok beszélgetni vele normálisan pedig annyira szeretnék. Alapjába véve nincs problémám az ilyen helyzetekkel. Mármint bátran beszélgetek bárkivel, csak ő valahogy más. Segítsetek légyszi hogy mégis mit tegyek ez ellen? Van esetleg valami módszeretek ilyen helyzetekbe? Bármiféle tanácsot elfogadok, de ehhez hasonló történetet is szívesen elolvasok, hátha tanulok belőle.


Picit hosszú lett... Ez legalább kiszűri az idiótákat :D


2011. dec. 26. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szólítsd meg beszélgess vele,bátorság, jelöld meg fb-n,ha egyedülálló akkor bátran lehet próbálkozni, veszíteni nem veszíthetsz semmit, ha annyira bátortalan vagy akkor msn,chat-en próbálj meg vele valami csevegést, valami jó témával kapcsolatban.
2011. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok az. Fbn is szoktunk beszélgetni. Itt csak az a probléma hogy egyedül nála fordul elő az hogy abszolút fogalmam sincs milyen témába beszéljek vele. És sokszor inkább lelépek valami kifogással mert olyan kínos az a csend(mármint FB-n). Csak hogy mégis miről beszélgessek vele ha nem találom a közös pontot. Az ilyen alap dolgokon már szerintem túl vagyunk...
2011. dec. 26. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!