Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Randim lenne holnap este, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lenne holnap este, de nagyon csúnya lett közben az arcom-pattik jöttek ki reggelre mert hamarosan meglesz a havim (hormonok). El szeretném napolni, de mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Kb 5-6 nap, mire rendbejövök, mit tegyek? A valós okot nem szeretném elmondani :S
2011. dec. 24. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne :) Attúl hogy "pattis" az orcád még lehetsz alapjáraton szép és rendes lány. Hidd el szerintem őt se fogja érdekeleni :)
2011. dec. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bocs megjött most nincs randiszex.
2011. dec. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja érdekelni szerintem se. De ha mindenáron el szeretnéd napolni, akkor lássa rajtad h nem lekoptatni akarod, hanem tényleg csak áttenni. Legyél konstruktív, javasolj másik időpontot...stb. :)
2011. dec. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt hogy karácsony van és a családoddal szeretnéd tölteni.
2011. dec. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Váratlan családlátogatás, inkább halasszátok el. Ennyi.
2011. dec. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

alapozó + púder...

szerinted kivel nem fordult ilyen elő?


amúgy nekem a homlokom közepén volt, és magasról letojta az illető.

2011. dec. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%

Ha egy ilyen jelentéktelen dolog miatt is hazudni akarsz már neki - ott valami nincs rendben.

Szerintem gondold meg még egyszer.

2011. dec. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!