Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon sok a 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyon sok a 11 év korkülönbség? én egy.15 éves lány vagyok. S ő meg 26 éves pasi.

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sok.
2011. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem bünteti a törvény? :O
2011. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A többségi társadalomban igen. Bizonyos kultúrkörben nem...
2011. dec. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tyuuhúúú nem tudod mire vállalkozol...tudod mekkora farka lehet annak a krapeknak?
2011. dec. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 valaki : ***** válasza:
Most még igen...De ha majd mondjuk te leszel 25 ő meg 36 az már nem gázos annyira (szerintem) ...
2011. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Jelen pillanatban nagyon gázos.

Utazás alatt ismerkedtél meg egy afrikai pasival? Dettó mint a Katinka :)

2011. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
A személyes véleményem az hogy nagyon sok, én 21éves vagyok és semmi esetre se jönnék össze 15éves lánnyal de még egy 18évessel sem és ezt nem nagyképűségből mondom ! neked 15évesen ez biztos nagy dolog lenne és ez nem baj mert biztos kíváncsi vagy hogy milyen egy idősebb pasival de gondolkozz a fiú fejével hogy mi szüksége lenne "egy 15éves lányra" szerintem a srácnak komoly gondjai vannak és nem hiszem hogy ennek a gondnak a részese szeretnél lenni .
2011. dec. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Click0218 válasza:
A legutolsó válaszadóval értek egyet nagyon, mert egy 26 éves srác nem véletlenül jön össze egy 15 éves lánnyal. Vagy azért mert súlyos problémái vannak vagy azért mert szimplán "friss husira" pályázik. Komoly kapcsolatod hosszú távon úgysem lesz vele mert szégyellni fog téged. Haverjainak, családjának úgysem fog bemutatni. Szerintem csak szexre kellesz neki mert a korabeli csajokat úgysem kaphatná meg. Te meg tudsz vele dicsekedni hogy 26éves pasid van. De hiába múltál el 14 ez még a Magyar Büntető törvénykönyv szerint akkor is PEDOFÍLIÁNAK minősül. Hallgass ránk hanyagoljátok egymást.
2011. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Brunetzikka válasza:
igen sok en is 15 vok L
2011. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha férjet akarsz akkor jó ,de ha csak palit akkor rengeteg, de 15 évesen te még ne gondolkodj férjről!!! 40F
2011. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!