Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha aztmondanám egy csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Problem?:D kérdése:

Baj ha aztmondanám egy csajnak h álmodtam vele, közben nem is? :D

Figyelt kérdés
Csak úgy,hogy hűlyiitseem:$:DDDD
2011. dec. 26. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Juuuujjj,de kemény vagy!!! -.-
2011. dec. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet h hülyeség,de néha hülyeségek jutnak eszembe:D
2011. dec. 26. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne mondd neki! ez gonoszság..
2011. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább azt mond neki, hogy álmodtál vele, csak nem amikor aludtál, hanem egész nap, amikor ébren voltál. Egész nap veled álmodtam.
2011. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna hidd el :D (az ha mondod egy csajnak, az mar inkabb zavarna, ha velem almodnal xD)

Egyebkent ne hatagudj, de a kerdesednek semmi ertelme. Ink csind amit en: vagyok a csajommal, 15 percen at megallas nelkul csokolozunk es orulunk egymasnak :D

Nem kell almodni semmit, ink varni a kovi alkalmat :D

15/F

2011. dec. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem járunk(még) :)de kösz az eddigi válaszokat:Đ
2011. dec. 26. 23:57
 7/8 anonim ***** válasza:

na most 2 lehetőség áll van:


1. kevesebb vagy mint 14, és ebből adódóan éretlen, és gyerekes

2. több vagy mint 14 de olyan kis "páwa" fiúcska vagy aki kényszerességet érez hogy minden mondata után tegyen valamilyen smiley-t, és ugyanolyan éretlen vagy mint amilyen régen voltál


a következő a javaslatom: tanulj, olvass... egy nap talán felnősz ahhoz hogy felfogd hogy eléggé etikátlan mások érzelmeivel játszani meg ahhoz is hogy tudd hogy hogyan kéne udvarolnod egy lánynak

2011. dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsó..Te csak ismersz személyesen hogy ki vagyok,és páwa fiúcska?Milyen kifejezés ez,édes istenem..Elég érett vagyok sok mindenhez,pl az udvarláshoz is,csak élvezem kirakni a smilekat,igy szoktam meg a netes szleng irást,én mindig igy irok,ilyen nagyképűen-határozottan,ahogy tetszik.És köszi az értelmes válaszokat,utolsó te meg csak ne próbálj itélkezni aszerint hogy valakinek milyen az irás stilusa.

Kthx bb

2011. dec. 27. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!