Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után mertek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után mertek a pasitok előtt fingani lányok?

Figyelt kérdés

Engem különösen izgat, ha egy lány pukizik.:D

21/F


2011. dec. 27. 00:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hát nálunk talán 1 év volt, vagy még annyi sem.:DD

De nálunk családba is anyu apu előtt, apu anyu előtt, nem tudom mik ezek a kötöttségek, hisz normális emberi dolog. Senki sem sz@rik rózsa illatút.:D

Amúgy meg, szégyellni sincs mit. Mondjuk az undorító volt, amikor összejöttem egy fiúval 3-4 nap után együtt aludtunk és be@szart az ágyamba.:DDDD

2011. dec. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Az igen!:D

Rendesen, nem csak csíkocska?

2011. dec. 27. 02:35
 23/24 anonim ***** válasza:

18-as vagyok :D Nekem az volt a vicces hogy van egy nagyon jó fiú barátom... Mentem haza vele edzésről biciklin és magamról megfeledkezve a sör miatt böfögtem egy nem éppen kicsit, persze csak ő hallotta de előtte nem szégyenlem :D Erre elkezdi! Te figyelj rám! Ne röhögj már ide figyelj! Hozzám jössz feleségül?? :D

Neki bejött a téma... :D Bár a böfögés haggyám szerintem a puki a cinkesebb egy lánynál...

2011. dec. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mi úgy szoktuk a barátommal h ő van alul én meg ráguggolok aztán telibe.szarom és utána szétkenem az arcán utána lenyalogatom róla és utána kinyal én meg leszopom nálunk ez már csak így megy:)
2011. dec. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!