Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szokott e a pasitok szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott e a pasitok szex közben fingani?

Figyelt kérdés
Mert az enyém igen nagyokat. Engem nem zavar. Titeket zavarna?
2009. júl. 31. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer eleresztett egy "fecskét" d ecsak nevettünk egyet és mehetett minden tovább :))
2009. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
amennyiben ez nem kamukérdés, akkor igényes egy nő lehetsz akkor te is ha ilyesmi nem zavar. szerintem amúgy is gusztustalan ha egy pasi nem bír disztingválni de szex közben?? akkor meg triplán gáz. szó szerint...
2009. júl. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt mondja mindig "ez kiugrott"
2009. júl. 31. 10:10
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Mért, mégis hogy tartsa vissza? Amúgy nem zavar, nem tehet róla
2009. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Hát szerintem nem nagy baj:)

Nekem régen az osztálytársam csináltaXD

DE nem jó vissza tartani..Inkább engedje ki a nemes gázt:)

2009. júl. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Én vagyok az első válaszoló. Minek kell lepontozni a válaszomat?? Én az igazat mondtam!!!! Miért csináljátok ezt??
2009. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!