Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A linken van egy rajz amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A linken van egy rajz amit lerajzoltam. Meleg vagyok? Ugye nem? :/

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 27. 10:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Nem hiszem.Kicsit furcsa hogy fiú létedre rajzolgatsz de szerintem csak annyit jelent hogy érzékenyebb típusból származol...
2011. dec. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
IGEN ebből a rajzból egyértelmű
2011. dec. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%

Én szerintem egy igazi férfi a súlyzót emelgeti nem pedig a ceruzát és a hajvasalót! Már bocsi..:D

17F

2011. dec. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves előző, te nem férfi vagy, hanem egy éretlen kisgyerek. Őszintén bevallom életemben max ha két órát volt súlyzó a kezemben, viszont semmivel sem vagyok kevésbé férfi mint te, mert mit érnek az izmok? SEMMIT! Lehet vele villogni ÉÉÉS?! Súlyokat emelni, egy egyszerű állat is képes, alkotni, rajzolni, írni viszont csak az ember. Az én kezem tollforgató, én az agyamat használom, és nem az izmaimat! Szánalmas, hogy a sok műmájernek már az sem férfias, ha valaki jól bánik a ceruzával, vagy éppen művelt, intelligens, és nem egy ostoba, tudatlan tahó.

Tudod mire jók a te izmaid kedves előző? Elmehetsz velük latrinát ásni, de csak valami értelmes ember felügyelete mellett, mert az ilyen ember mint te, még azt is képes lenne elrontani.

2011. dec. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kedves előző...

Mielőtt nagyon belemelegedsz ebbe, hagy hívjam fel a figyelmed, hogy a mai fiatalok között ma már nem érvényesül az, akinek fogpiszkáló karai vannak. Mellesleg, én tisztelettudóan írok neked, próbálkozz meg vele Te is kérlek!

És amellett hogy az ember izmos, használhatja az eszét is, és használom is. Nem szakmunkásba járok, hanem gimibe!

Üdv, kedves művészlélek.

2011. dec. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kedves előző, nem vagyok művészlélek SAJNOS! Viszont vagyok annyira kultúrált, hogy nem szólom le azt, aki velem ellentétben tud, és szeret rajzolni. Te gyakorlatilag kijelentetted, hogy aki rajzol, az nem férfias! Mellesleg elég szánalmas, hogy a te környezetedben a bicepsz kerülete jelenti a rangot. Nem lehet nélküle érvényesülni azt mondod? Érdekes egyetemen még egyetlen vizsgáztatóm sem mondta azt, hogy magát megbuktatom, mert vézna. Az értéktelen, ostoba emberek körében nem lehet izmok nélkül érvényesülni. A divatmajom kortársak véleményétre pedig egy normális ember magasból tesz. Érdekes mód azok az emberek, akik hozzád hasonló, lenézzük azokat, akik nem gyúrnak, mentalitást vallottak, meglehetősen elcsendesedtek érettségi környékére, amikor pedig viszonylag trágya egyetemi szakra vették fel őket hozzám képest, akkor végleg csöndbe maradtak. Továbbá az, hogy gimnáziumba jársz még nem jelent semmit. Vannak rossz gimnáziumok…. Sőt! Még a felsőoktatásban is vannak olyan egyetemek, aminek a diplomáját nem fogadják el a munkaadók, mert annyira alja a színvonal. Egyébként ti gyúrósok, mindig panaszkodtok a titeket érő sok sztereotípia miatt, na az előző kommented remek alap az ilyen sztereotípiák erősödéséhez.
2011. dec. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
NoreHadoris TE nagyképű vagy! Fogadok többet bámulod a tükröt mint a tévét. :P
2011. dec. 27. 12:40
 8/14 anonim ***** válasza:
A tükör bámulásától sem erősebb nem leszel, sem okosabb:))
2011. dec. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
NoreHadoris ezt magyarázd el, mert nem igazán értem mért lesz valaki okos attól hogy önmagát bámulja?!
2011. dec. 27. 12:55
 10/14 A kérdező kommentje:
jaj bocs, félre olvastam... :/
2011. dec. 27. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!