Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lerajzoltam azt akibe bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lerajzoltam azt akibe bele voltam zúgva. Nem lesz köztünk semmi, elutasított. Elmondjam neki, hogy lerajzoltam? Ez romantikus vagy szánalmas?

Figyelt kérdés
Fogunk még beszélgetni a dologról, hogy elsimítsunk mindent. Akkor akarom elmondani. Csak még nevetségesebbé tenném magam? Én vagyok a lány.
2011. nov. 28. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Add oda neki "búcsúajándék" gyanánt.
2011. nov. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Kegyetlenöl szánalmas.

Nem fog meghatódni, sőt, leszarja, nem fog belédszeretni és nem fogja értékelni a fáradalmaid.

Azt fogja látni rajtad, hogy jól lealázott, nem kellesz neki, de te még igy is ajándékozol neki, és ezzel feljogositod, hogy a továbbiakban is akármikor lealázhasson, hiszen neked nincs büszkeséged.

Nem tudom hány éves vagy, de örök igazság, hogy tiszteld magad először, mésképp senki sem fog!


Ha nagyon oda akarod adni, rajzolj rá bajuszt és pattanást, és dedikáld: én megláttam benned a mélyen rejtöző szépséget, ime... :)) na jó, ez csak vicc, és csak akkor csináld meg, ha 10 éves vagy, mert ez pont ilyen gyerekes:P

2011. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Miből gondoljátok, hogy megalázott?
2011. nov. 29. 00:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nehéz kérdés. A baj az, hogy nem ismerjük a fiút. Én pl nagyon örülnék neki, jól esne, habár lehet hogy kínosan érezném magam picit.

De van olyan ismerősöm, aki erre csak annyit mondana, hogy: "Mit csináltál? Minek rajzoltál le? Hülye vagy?"

2011. nov. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Istenem miért mindenki ilyen kegyetlen? Én úgy érzem néha olyan csajt is lerajzolnék, akibe nem is vok feltétlenül szerelmes, csak egyszerűen van kedvem úgy ábrándozni róla, és rajz formájában önteném ki az érzéseket. pedig én már 20/F vok. Sokan ezek szerint nem tudják mi az hogy művésziesség. Én pl. örülnék tutira ha egy csajtól kapnék rajzot :)
2011. nov. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mi vagyunk kegyetlenek, hanem az élet. Mi csak leírtuk, hogy mi fog történni.
2011. nov. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondanám neki, és csak ha pozitívan reagál és kíváncsi, csak akkor mutatnám meg. Különben tényleg nincs sok értelme.

És ne add neki. Ez neki nem érték, csak neked.

2011. nov. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem. Ez csak egy rajz.
2011. nov. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdezőnek: a lealázás nem azt jelenti, hogy csúnyán fejezte ki azt, hogy nem kellesz. Lehet erősen hangzik a szó, de akkor is visszautasitásról van szó. Ha elutasitott, akkor ne tégy feléje romantikus gesztusokat, hiszen pont ez nem kell neki, a romantikázás veled... Majd akkor add oda a rajzodat, ha te is érzed, és róla is biztosan meg vagy győződve, hogy érzi, hogy barátilag közeledsz feléje semmi szándék nélkül. Akkor örülni fog. Másképp értéktelen.
2011. nov. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!