Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A linken van egy rajz amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A linken van egy rajz amit lerajzoltam. Meleg vagyok? Ugye nem? :/

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 27. 10:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem..miét lennél a rajzolástól meleg? akkor én meg leszbi vagyok, mert rajzolás a munkám.


28N

2011. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Azért nézzétek meg. DIVA.HUPONT.HU
2011. dec. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Nemmegmondtam válasza:

"Én szerintem egy igazi férfi a súlyzót emelgeti nem pedig a ceruzát"


Ebben csak az az érdekes, hogy a súlyzózás egy feminém (azaz női) vonás. Annak idején a nők sokmindent megtettek, hogy a férfiak tetszését elnyerjék, hogy a legjobbtól születhessen a gyermekük. De a mai világban valahogy megfordulni látszik ez az egész. Nemhiába mondják a legtöbb ilyen izomagyúra hogy metroszekszuális. A tükör előtt nézegeti magát, hogy jobban néz-e ki másoknál. A nőknek tetszeleg...


A másik: A rajzolás iszonyat nagy önbizalmat és kitartást is tud adni az élet bármilyen területén is, tehát kamatozik úgymond. Sokmindenre megtanít, pedig "csak" egy ceruza! Ezt csak az tudja, aki csinálja.

2011. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Homo Phil ***** válasza:
A rajzok analízise (pl. az ember, fa, család, ház stb.) pszichológiai módszer, de nincs az a szakértő, aki rajz alapján el tudja dönteni, hogy valakinek milyen a szexuális beállítottsága... Amennyiben kétségeid vannak a szexuális identitásoddal kapcsolatban keress fel szakembert, aki segíthet feltárni és letisztázni a dolgot.
2011. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!