Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha keveset tudunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keveset tudunk együtt lenni, kihűl a kapcsolat? Vagy ellenkezőleg, megerősödik, jobban fogjuk értékelni az időt, amit együtt töltünk?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen hosszan tart ez az állapot.
2011. dec. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálam heti 1 tali a kapcs végén már kevésnek bizonyult,annyira,hogy nem is hiányzott.(előtte 1,5évig napi szinten voltunk).
2011. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akik ritkábban találkoznak jobban örülnek egymásnak, és annak az időnek amit együtt tölthetnek,szeretgethetik egymást,akik reggeltől-estig együtt vannak talán jobban ellaposodik a kapcsolat ha nem dobják fel valami újabb dologgal,kikapcsolódással, én ezt látom a környezetemben, habár vannak ellenkező példák de az ritkább.
2011. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, ki mit akar, és mennyi idősek vagytok. 14-15 évesen elmegy a ritka tali, de már idősebb korban szerintem nem. Nálam pl kizáró ok lenne.
2011. dec. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi távkapcsolatban vagyunk a barátommal és elég erősek vagyunk ahhoz,hogy kibírjuk.Minden percet igyekszünk kihasználni,mikor együtt vagyunk.Persze,jó lenne többet találkozni,de így tényleg sokkal jobban megbecsülöm a barátomat és ő is engem,minden találkozásra úgy készülök,mint az első randik egyikére,pedig azért már nem most kezdtünk el járni.
2011. dec. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hiszed te.. haha
2011. dec. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunkban volt már mindkettő, sőt általában összevissza változik. Volt, hogy minden nap tudtunk találkozni, és olyan is, hogy hetente 1szer. Most pl heti egyszer a vizsgaidőszak miatt, amúgy meg a hétből 5 napot együtt lakunk, a másik 2-t külön töltjük a családunkkal...

Bárhogy is volt, mindig oda voltunk egymásért, ha keveset találkoztunk, ha sokat. Mindig ugyanakkora örömmel fogadjuk a másikat, és az 5 együtt töltött napból az 5.en is ugyanúgy bújunk egymáshoz és ugyanúgy érezzük magunkat, mint az elsőn. Mindig jó együtt, és mindig azt érzem, hogy belőle sosem elég. :)

Szerintem ha igazán nagy a szerelem, akkor kibírja a távolságot és ugyanolyan jó az is, ha minden nap találkoznak a felek. :)

Legalább is mi 4 éve vagyunk együtt, és nem bírok betelni Vele soha...

21/L

2011. dec. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon. Pláne, amikor ott vagyok nála és úgy nem ér rá, mert mindig valakinek szivességet kell tenni, segíteni vagy csak úgy... Ott vagyok de minek néha azt érzem. Mintha külső figyelő lennék, mert ott van de nem velem foglalkozik, mindig van valami, vagy valaki ott. És én csak a nap végén kapok, egy morzsát belőle...
2013. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!