Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiu, éppenséggel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu, éppenséggel a volt barátom. Félévig együtt voltunk, azután szakitott velem mert azt mondta túl hosszú neki a kapcsolat. Segitségeteket kérném, szerintetek hogyan tudnám újra visszaszerezni?

Figyelt kérdés
Lassan már 5 honapja történt ez, de én még mindig nagyon szeretem. Nemtudom hogy a fiuk mit szeretnek, hogyan lehet visszaszerezni öket. De szakitás óta nem is nagyon beszéltünk, legalább ha beszélgetnénk.. de olyan fajta fiu, hogy akit nem kedvel azzal nem is beszél. Én meg nemtudom hogy most mit érez. Utál vagy csak már nem akar tölem semmit.
2009. aug. 22. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha akar valamit, keresni fog. Ennyi a nagy titok.
2009. aug. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha 5 hónap alatt alig vagy nem is beszélt veled akkor elég egyértelmű,hogy a részéről vége a kapcsolatnak..Szerintem ilyen esetben egyetlen fiú sem szereti ha egy lány rámenős,és nem érti meg,hogy vége van a kapcsolatnak..Mivel még te is fiatal lehetsz inkább keress más fiúkat,és próbáld meg őt kiheverni..Ismered a mondást? "Ne fuss olyan szekér után amelyik nem vesz fel".
2009. aug. 22. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!