Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fordul meg akkor a fejetekb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fordul meg akkor a fejetekben csajok amikor?

Figyelt kérdés
Amikor mondjuk egy srác, utánatok néz az utcán, vagy megállóban stb. Az megszokott fordulni a fejetekben, hogy esetleg az a srác még nem látott hozzátok foghatót? Vagy csak az, hogy szívesen megdöntene.
2011. dec. 28. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Is is
2011. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
megdöntene...
2011. dec. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 szamóca.. ***** válasza:
hát az első opció még sosem jutott eszembe:D ennyire még én sem vagyok ... magabiztos.
2011. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az, h milyen ronda vagyok, van valami furcsa rajtam.
2011. dec. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aki nem tetszik, arra max csak egy pillantás, és a megdöntéssel sem értek eggyet.
2011. dec. 28. 10:50
 6/13 anonim ***** válasza:
ha én ránézek valakire nem feltétlenül az jut eszembe, hogy jaj de kivételes a szeme...:)
2011. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamóca.. ***** válasza:

hát azért a megállóban nőkután forgolódó pasik egész ritkán nézik a szemet, azt hiszem.


de nem kell ezt túlkombinálni, azért nézett meg mert valamit meg akart rajtad nézni, nem kell házassági ajánlatot is belelátni mindenbe. még az sem biztos hogy megdugna.

2011. dec. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
MEGDÖNTENE
2011. dec. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a megdontene dolog szerintem nem olyan gyakori mint azt az emberek gondolják.Egy normális férfi megnéz egy not hogy hú de jo csaj, jol néz ki,talán az is eszébe jut hogy mi lenne ha lenne egy ilyen noje de biztos nem az elso gondolata hogy ráugrik és megdonti:-)Ahhoz már perverznek kell lenni vagy szexmániásnak hogy minden not meg akarjon donteni akit megnéz az utcán.
2011. dec. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi tekintet,egyszerűen vonza a női test formája.Nem feltétlen gondolok rögtön a döngetésre,inkább csak megcsodálom őket.
2011. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!