Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Mi jár a fejetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi jár a fejetekben amikor vártok egy fiúra? 15F

Figyelt kérdés
Osszátok meg velem! Mire gondoltok azon időszak alatt amikor arra vártok hogy a fiú lépjen? Álmodoztok?
2009. dec. 22. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolunk, hogy de gyáva még mindig nem lépett vagy bárcsak lépne, vagy mindjárt odamegyek én hozzá dühönbe-de az ugye nem illik, sok mindenre gondolunk! De ha sokáig várat minket megunjuk és lelépünk!
2009. dec. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amúgy szörnyű érzés, legalábbis én nem szeretek várni..akkor már mindenfélét elkezdek képzelődni..h lehet nem is tetszem neki stbstb..
2009. dec. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként gondolom, nem lehet valami túl jó érzés várni. :(
2009. dec. 22. 21:56
 4/6 Kurpi urfi ***** válasza:
100%
Haver te egy zseni vagy erre egyedül jöttél rá?
2009. dec. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Arra, hogy vagy azért nem kezdeményez mert félénk, vagy azért mert valójában nem is akar semmit csak húzza az agyamat és akkor ha mégis én lépek csak jól blamálnám magam!!
2009. dec. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én arra gondolok, hogy nem is szeretne tőlem semmit csak szeret flörtölgetni aztán feladom és nem érdekel, ha sokat kell rá várni.
2009. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!