Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mi jár a fejetekben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi jár a fejetekben amikor megnéztek egy pasit? Nem csak egy pillanatra, hanem amikor elidőzik rajta a szemetek egy ideig.

Figyelt kérdés
Azt is hosszasan nézitek aki valamiért nem tetszik vagy nem szimpatikus, vagy csak azt aki tetszik?
2010. dec. 11. 15:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én max egy pillanatra nézek meg egy fiút a "csúnyasága"miatt,mert nem szeretek bunkón megbámulni senkit.

Ha tetszett egy fiú mindíg csak néha néztem oda,inkább töbször arra forduloki,minthogy huzamosan bámuljam,a fenti okból.Ha nagyon nagyon helyes akkor esetleg megakad rajta a szemem amíg észre nem veszem magam:D

2010. dec. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én személyszerint hosszan nézni azt szoktam, aki tetszik. :]
2010. dec. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szimpátia :)
2010. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
"Hogy lehet ilyen helyes?!"
2010. dec. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Részletezem jó? Aki tetszett: először gyorsan átfutott rajta a szemem tetőtől talpig, majd szépen lassan alulról fölfelé néztem meg, (oldalt állt nekem, kb 3-4 m-re tőlem) középtájt megálltam, néztem először a fenekét, gondolatban meg is markolásztam, utána elöl is megnéztem, mekkora a "csomag", a csípőjén az övet mennyi idő alatt tudnám kinyitni, az ingjét kihúzogatnám a derekánál és hátulról hozzá bújnék, a hasát végigsímogatnám, majd vissza a mellkasa felé, megnéztem a karját, vállát, nyakát amit meg is harapdálnék, na ekkor vettem észre, hogy kissé elfelejtkeztem magamról és feltűnően bambultam, mert egy csodálkozó de büszke szempárral találkoztam.... végül is csak a ceruzám bánta amit megrágcsáltam közben:D

aki nem tetszik, nem bambulom meg.

2010. dec. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Először azt hittem valami az arcomon maradt (fogkrém, borotvahab, stb... :P) de mikor hazaértem láttam, hogy nincs ott semmi. Mikor észrevettem hogy néz akkor sem nézett el máshova, csak néztünk egymás szemébe néhány másodpercig. De jó volt. :) Én voltam a szégyenlősebb, elfordultam majd ő is elfordult :P Azt hiszem utána beszélgetni kellett volna vele, esetleg finoman rákérdezni hogy miért voltam annyira érdekes :):)
2010. dec. 11. 19:24
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézek rá, és közben azon gondolkodom, hogy sosem lehetne azenyém, túl helyes ahhoz :D

17L

2010. dec. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én 17:51

ha legalább annyira méllyen nézett, mint én leírtam, ha ezek után nem mész oda, beszarinak fog tartani, úh, hajrá ennél jobb alklamad nem lesz

2010. dec. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Csak azt nézem hosszasan,aki tetszik.Aztán hogy mi jár a fejemben...ez jó kérdés.Olyankor nem sok:D
2010. dec. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak azt nézem sokáig, aki tetszik, de nem tudom felidézni pontosan mire gondolok ilyenkor.:) Esetleg, hogy ő kell nekem, vagy hogy szívesen megismerném.:D
2010. dec. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!