Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van bennetek annyi tartas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bennetek annyi tartas, hogy nem kezdtek olyannal akinek baratnoje/baratja van?! (szerelem jobbra-balra. )

Figyelt kérdés

Van egy lany aki regebbs szerelmes volt a paromba (nem csak regebb, most is)...de meg mai napig is kepes a nyakaba borulni, gondolhatjatok nem nagyon szivlelem szegenyt.

Csak nekem nem tiszta hogy valakinek hogy van gerince kozeledni valakihez, akinek tudja hiogy komoly kapcsolata van. Nekem az az alap, hogy akinek bnoje/baratja van azzal nem kezdek ki...masnak miert nem?

Es ha nem ert a szep szobol az illeto mit tesztek? akkor mit tesztek ha nem akartok az o szintjere ereszkedni? (kiabalni, nekiallni stb...) eszre se vegyem?

Mar lassan mindenki hulyre veszi a csajt...

velemenyetek?


2009. máj. 20. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
azért egy ölelés nem anniyra nagy dolog szerintem ,az én paismat naponta ölelgetig jó ha megtudom h egy is szerelmes belé és ugy ölelgeti akkor nemmarad hajszála a csjnka azt garantálom, elég féltkeny vagyok de sztem a legjobb ha átnézel rajta ha a csajt mármindnki hülyére veszi és tudod h a barátod rá se tudna nézni akkor nincs ok ami miatt aggodnod kéne
2009. máj. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%
Én szólnék a barátomnak, hogy állítsa le. Milyen jó annak, aki ilyen lazára veszi a dolgokat, mondjuk nekem nem "pasim" van, hanem szerelmem... szóval kinek a pap, kinek a papné. De én nem tűröm el, hogy valamilyen szeretethiányos buta liba lógjon a barátomon. Az az én dolgom.
2009. máj. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

ki beszelt itt "pasi" -rol?

azt hiszem ket ev utan nekem sem pasim van hanem parom, esetleg baratom...


amugy koszi a valaszokat:)

2009. máj. 20. 21:42
 4/18 A kérdező kommentje:

jaj ertem az elozo valaszhoz irtad, igy mar tiszta. bocsi

varom a velemenyeket meg:)

2009. máj. 20. 21:44
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismered a mondást. Csak az a nő foglalt, amelyiken fekszenek. Ez igaz a pasikra is. :) Mindenhez két ember kell. Ha a párod le se sz@arja, akkor te se törődj vele. Próbáljátok elkerülni jó messzire. Összeveszni, jelenetet rendezni nincs értelme, akkor csak magadból csinálsz bolondot.
2009. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Én sose tennék ilyet. A volt pasikkal vagy nem tartom a kapcsolatot vagy ha találkozunk, akkor nem vagyok velük ilyen bizalmas, bár én most meghitt párkapcsolatban élek és nem érzek az exek iránt már semmit. De ha éreznék, se tennék olyat, amivel szétzúzhatnék egy kapcsolatot, nincs értelme, sőt így esnek két szék közül a pad alá.


Nos ez a csaj nagyon gerinctelen ebben egyet érthetünk. De a barátod is hibás benne, végül is neki kellene végre pontot tenni egy régi kapcsolat végére. Vagy akkor beszélj te a csajjal, hogy szálljon ki a képből, mert téged nagyon zavar a bizalmaskodása. Bár lehet az is jó megoldás ha a barátod elé állsz és megmondod neki, hogy beszélni fogsz a csajjal. Tuti lépni fog ez ügyben.

2009. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

ugyan ez a szitu nálunk is.

2 éve vagyunk együtt és nem egy leányzó nem képes felfogni,hogy nem szabad préda a kedvesem.Hihetetlenül akaratosak,pofátlanok és tapadósak a mai lányok.Egy csepp lelkiismeretfurdallás nincs bennük.Sajnos olyankor egyik sem gondol bele,gogy fordított esetbe hogy esne nekik,de remélem,hogy az ilyenek egyszer ettől az érzéstől nagyon fognak szenvedni,amiért belegázolnak a normális kapcsolatokba,csak azért mert nekik viszket...

Teljes mértékben együtt érzek veled!

2009. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ilyenkor a párod dolga leállítani. Én a helyében nagyon cikinek érezném, hogy a barátnőm jelenlétében az ex a nyakamba ugrik!
2009. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindenkit érdekel az, hogy valakinek barátnője/ barátja van. Régóa élek én is párkapcsolatban és az elején kicsit rossz volt mert a párom exnője vissza akarta szerezni, de sokáig nem fogta fel, hogy ez a hajó már elment, hiába a párom többször is közölte vele.

velem meg az a helyzet, hogy amióta a párommal vagyok 5 srác közeledett/nyumolt felém, persze elhárítottam ezeket, de nem értem, hogy miért próbálkoznak be.

2009. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
én korábban azt hittem, van bennem annyi tartás, aztán az élet rámcáfolt. persze jól megjártam, szal azóta már nem esek ilyen hibába.
2009. máj. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!