Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról akinek ekkora hasa van? Szerintetek ez ég tűrhető?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=DtJ5u9Egdo0&feature=related


1. perctől látszik


2011. dec. 29. 20:01
 1/8 mus musculus ***** válasza:
Ó, nekem még nagyobb is, de tudok hozzá öltözködni. Nincs vele probléma, ha nem olyan rövid pólókat hordasz, mint a videóban szereplő csaj.
2011. dec. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Álmaim netovábbja egy ilyen testalkatú lány, a hasával együtt :) A combja pedig egyszerűen imádnivaló :) (Ez nem irónia, tényleg így gondolom!)
2011. dec. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik. Jófajta!
2011. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

semmi baj a nagy hassal, ha a pasit is lovaglod, kifejezetten izgató tud lenni...

Bár ne tudom, - három éves az a videó, azóta hogy alakult a dolog

2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kár, h nem sárló kancára ült, akkor viccesebb lett volna a videó. :)


Nekem a csaj kicsit Micimackós.

2011. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindenesetre nem lenne őszinte a mosolya a lánynak. Főleg ha az a hidegvérű ugorna rá :O
2011. dec. 30. 00:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól a csődörtől még lehet, h ő is megkapná a magáét.

2in1. :D

2011. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl vonzó ez a has, nem szeretném, ha az enyém ekkora lenne, de még nem tartozik a bálna kategóriába.
2011. dec. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!