Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy minden jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy minden jó pasi foglalt? És rám az ilyen torz fiúk írnak? Minden első pasi azt mondja jó csaj vagyok, de azoknak meg van csajuk. És aki tetszik nekem meg én is neki messze lakik. Mi van ez a sors?

Figyelt kérdés

LÁnyok veletek is szokott ilyen lenni???? :(( és akinek meg tetszek és én is neki meg messze lakik,mééért???!! :(((

(képet nem küldök)


2011. dec. 31. 00:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolom len vagy. Ha jó csaj vagy tényleg idő kérdése lesz barátod. Az már csak rajtad áll milyen. ;) 18/F
2011. dec. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

nem foglalt minden jó pasi, csak mindenkinek más a jó pasi. lehet, hogy neked a tömegjópasik tetszenek, akik a legtöbb lány szerint jó pasik, és ezért persze, hogy foglaltak, mivel ők a legnépszerűbbek.


amúgy meg ezen fölösleges siránkozni. majd lesz olyan, akivel minden stimmel. miért? csak.

2011. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
*türelmetlen
2011. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

dehogy vagyok torz xDDDD képet nem küldök akkorsem..


deee...mindegy..

2011. dec. 31. 01:03
 5/14 anonim ***** válasza:
Mert merre laksz,te gyönyörű kérdező?
2011. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy szép vagy, de már a kérdésedböl kiderül, hogy ennyi vagy. Szép és semmi több.

Ne aggódj, biztosan jön majd egy szuperhelyes pasi aki megfelel az igényeidnek.

2011. dec. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
77%
a kérdező egyszerüen buta... semmi több
2011. dec. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok torz de cserébe bunkó az ismeretlenekkel.Jobb?:D
2011. dec. 31. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

"És rám az ilyen torz fiúk írnak"


Ebből az jön le hogy magad nagyon nagyra tartod..magas ego..


bár lehet tévedek..

2011. dec. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Neked mi a jó pasi?Kifejthetnéd részletesen.Elég felszínesnek tűnsz.
2011. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!