Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez miért van így a lányoknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van így a lányoknál? Mi a különbség a fehérnemű és a bikini között?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 31. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés... talán az, hogy bikiniben általában olyan helyen látod őket (strand, uszoda, szauna) ahol általában mindenkin kevés ruha van, és az a "szokás". A Fehérneműben pedig van valami személyes, bensőséges.
2011. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindegy. Fehérneműt akkor látsz mikor csajt vetkőztetsz vagy vetkőzik neked és bikinit meg strandon közösségben. Tudod ilyen privát szféra amibe téged nem avatnak, ha nem vagy a pasija. Vagyis semmi közöd hozzá:)
2011. dec. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A fehérnemű az úgymond intimebb, csak rám tartozik, hogy milyen. Én sem szívesen mutogatom magam fehérneműben, persze a barátom előtt más a helyzet.
2011. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te boxerban vagy fürdőgatyában flangálnál a strandon?
2011. dec. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom a 2. válaszoló közelítette meg jól a dolgot. Én sem mutatkozom fehérneműben idegen előtt, holott, ha olyan strandon vagyok, ahol monokiniznek, akkor ledobom a melltartót is.
2012. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát amellett, amit már előttem is írtak még az is lehet, hogy egy bikini általában egyszerű. Úgy értem nincs rajta csipke, selyemszalag, nem olyan szexis. A melltartó sem annyira díszes, mintás. A másik pedig, hogy a fehérnemű elég áttetsző lehet, mivel vékonyabb anyagból van. Jobban kivehetőbbek a részletek, amiket csak a párodnak mutatnál meg normál esetben.
2012. jan. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A bikinit arra való hogy strandoljunk benne és mások lássák, a fehérnemű pedig nem. Ha az a szokás alakult volna ki... Én amúgy nem vagyok szégyenlős. Ha van rajtam melltartó simán átöltözök a férfi edzőtársaim előtt...
2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már leírták, de valóban: a bikini vastagabb, más a szabása, a strandon pl. normál bugyi van rajtam, a hálószobában tanga, sokszor átlátszik a csipkétől, a fehérnemű sokkal többet mutat, a fehérnemű megmozgatja a fantáziámat, volt, hogy felpróbálgattam a tükör előtt néhányat, és elélveztem, anélkül, hogy magamhoz nyúltam volna. A bikini meg. Ugyan már!
2012. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!