Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kapcsolatban együtt "felnőni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban együtt "felnőni", összecsiszolódni? Ez így működik?

Figyelt kérdés
Vagy jobb, ha van némi tapasztalata az embernek mielőtt komoly kapcsolatba menne bele?
2011. dec. 22. 22:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik kapcsolatban más-más hibákat fogsz elkövetni.Tévedés,hogy a felnőtté válással,komolyodnak az emberek is.Szerintem teljesen mindegy,hogy 1 kapcsolat volt-e előtte,vagy 20.Ha nem jó,nem maradtok együtt,ha jó,akkor nyilván,lelélitek egymás mellett az életetek.

20l

2011. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ember fiatalon sokat változik, idősebb korára (20+, de inkább 25+) már kezd beérni, kialakulni a végleges személyisége.


Fiatalon összejönni valakivel és felnőni, szép lenne, de szerintem elenyészően kevés az az eset, amikor mindketten úgy változnak, hogy abból ne legyen feszültség, és szétszakadás.


Szerintem nem működhet.


És igen, jobbnak látom, ha az ember a végleges kapcsolata előtt először kiélte magát, majd kitanulta magát és a másik nemet, mielőtt elkötelezi magát.

2011. dec. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
20 felett vagyok már. Érdekelt a ti véleményetek is, én is úgy látom, mint az 1. válaszoló. De 3., neked is köszönöm, van igazság abban, amit mondtál.
2011. dec. 22. 23:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Én láttam erre konkrét példát. Középsuliba ismerték meg egymást, összejöttek. Leérettségiztek, továbbtanultak. Együtt laktak albérletben, majd vettek saját lakást. Minden rendben volt köztük. Aztán 28-30 éves koruk körül, amikor teljesen kiforrott már az egyéniségük, ízlésük, véleményük a dolgokról kiderült, hogy mégsem jó ez a kapcsolat. A párkapcsolatban alapvető kérdésekben teljesen máshogy gonolkoztak. Szerették egymást, de a kapcsolat nem volt jó. Hónapokon át őrlődtek, hogy mi legyen. A külvilág már esküvőben bizakodott, helyette véget ért egy 15 éves kapcsolat.


Szerintem ritka az, amikor tényleg össze tudnak csiszolódni a felek. persze tizenévesen is lehet komoly kapcsolata valakinek, de nem szabad elhinni, hogy az egy életre szóló kapcsolat lehet.

2011. dec. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!