Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mas nem erzi ugy, hogy el van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mas nem erzi ugy, hogy el van veszve?

Figyelt kérdés

engem senki sem ismer, sem belul sem kivul, szinte sose megyek sehova, nem cigizek, nem kavezok, nem szedtem sosem gyogyszert, es ronda sem vagyok. azonban neha iszok.

szeretek uj dolgokat felfedezni, kivancsiskodo vagyok, kedves, es oszinte(csak aki megerdemli!), nehezen megnyilo, sejtelmes figura. magas is. és volt hogy a lánnyal nem léptem kontaktusba, de nedvesedett durván és lesmáorolt akk először :D majdnem összefostam magam "örömömben?".

Nyugodt vagyok mint a nap, befogado kepessegen, akar a szivacs, fenyerom olyan mint egy csillag. es megse kellettem sosem senkinek.

WTF?????

21f


2012. jan. 1. 01:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
talán az kisugárzásodban is látszodik ezt a (WTF????) éned az a gond :)
2012. jan. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem mész sehova akkor mit akarsz? Így kinek kellenél a négy falnak? Ezen változtass!
2012. jan. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tenni kell a dolgokért és nem csak várni a sült galambot.

Legalábbis alkalmakat kell gyártani. Minél többet.. Az majd megoldja a gondod.

2012. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is el vok veszve sztem 20L
2012. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
egy őszinte ember, tiszta jó dolgokat írtál, fel a fejjel :)
2012. jan. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Kitartás neked. (23/f vagyok) Nemrég találtam meg a lányt, akiért érdemes élnem. Reggel írj privit, ha gondolod, szerintem te is ittas vagy a normál conversation-höz. Szia. Fel a fejjel!
2012. jan. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mm nem szo szerint, azer igy neha kimegyek az utcara, de barat kategorianal tovabb nem voltam. eszrevesznek ugyan a lanyok, meg jelek is vannak, de mier nemjonnek oda? én nekem nincs sok onbizalmam, de ha hozzamszol 1db kedves szot maris megpuhulok es ugy beszelek neki mint egy lekvar.
2012. jan. 1. 01:32
 8/15 anonim ***** válasza:
valszeg a nők is érzik hogy milyen vagy és nem sok nö bukik a "lekvárokra"
2012. jan. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem ittam egy kortyot sem. nem kívántom, csak itthon vagyok. de lassan alszok az tény.
2012. jan. 1. 01:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Menjél oda te. Szólítsd le, nem veszíthetsz semmit.
2012. jan. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!