Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van, szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van, szerintetek?

Figyelt kérdés

Egy fiú az osztályomból állandóan bámul (már-már idegesítő), de még egy árva sző sem szólt hozzám (azon kívül h köszön, bár elég halkan). Az öccse is ugyanoda jár suliba, és egyszer utánam szólt a folyosón, hogy "hé, te vagy ...?(nem akarom ide írni a nevem, részben azért is mert nem tetszik, olyan hülyén hangzik, de ez most nem ide tartozik) értetlenül bólogattam (először az se esett le hogy ki volt az, csak később jöttem rá), aztán szó nélkül továbbment. Azóta is köszönget, a bátyó pedig bámulgat és lájkolgatja a képeimet facebook-on. Nem hiszem hogy tetszek neki, mert szerintem irtó ronda vagyok(arra is gondoltam már, hogy azért néz annyira mert nem bírja felfogni hogy lehet valaki ennyire csúnya, és nem vagyok önbizalom-hiányos csak reálisan látom a dolgokat), meg - nem túlzás - talán még soha életemben nem volt egy köszönéseken túli párbeszédünk. Kb. ennyi.


14/L


2012. jan. 1. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem viszont bejössz neki és az hogy nyiltan rondának tart ez kb egyenló azzal mikor oviban meghuzzák a lányok haját. :) Talán fél bevallani a barátainak, hogy tetszel neki ezért inkább nyiltan cseszeget belül viszont majd meghal, csak hogy megöleld :)
2012. jan. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Facebook.. Frankó dolog ilyen idősen még az efféle ügyes bajos dolgok elvarrására. Mond meg neki, hogy zavar és mi a fene van.

Szóval, ha legközelebb elkapod, hogy ismét erőteljesen és már-már zavarba ejtően bámul akkor szépen hazamész és még egyből ráírsz facebookon, hogy mégis mi a fene ez. Neked ez nem tetszik és frusztrál és indoklást! Ne támadd le! Ne közöld vele, hogy biztos azért, mert csúnya vagy vagy valami. Tényleg csak egy szolid értetlenkedő levelet küldj neki és egyből, hogy lássa, hogy a friss ingerre adtál választ és nem ezen törted a fejed huzamosabb ideig... Hagyjál neki normális válasz lehetőségeket. Ne feledd olyan az agyon isten, mint a fogadj isten. Ne dörgöld a képébe, hogy ha akar valamit akkor miért nem pofázik hozzád többet... Ezek nem kellenek. Diszkréció!!! Te, mint tudatlan, megvilágosodást váró alany szólj hozzá.

2012. jan. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1.

Nem a srác mondta h ő ronda, henm ő gondolja magáról.


Tudod van akit annyira nem érdekel a külső, szerintem megfogta a kisugárzásod, vagy aranyosnak tart. Szerintem menj oda hozzá. Pl ha nem elmentek egymás mellett köszönéskor hanem, álltok egymás mellett, v ültök akkor szi után kérdezd meg mi a helyzet. V nem tudom hogy udvarol egy lány :D

F/20

2012. jan. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy eközben batátnøje volt, de aztán szakítottak, és most van egy újabb. És mindez kb. 3 hét alatt zajlott le :/ uSzerintem még nagyon éretlen, meg nem igazán az a félénk fajta, ha tetszik memo valaki, akkor azt megmondja. Egyébként
2012. jan. 1. 01:53
 5/11 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy eközben batátnøje volt, de aztán szakítottak, és most van egy újabb. És mindez kb. 3 hét alatt zajlott le :/ uSzerintem még nagyon éretlen.
2012. jan. 1. 01:54
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocs telefonról vagyok, azért ez a memo meg a többi.
2012. jan. 1. 01:58
 7/11 anonim ***** válasza:
milyen memo?
2012. jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menő*
2012. jan. 1. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
"ha tetszik memo valaki, akkor azt megmondja". Be van kapcsolva a T9 (valami idmeretlen nyelven van) és nem tudom hogy kell kikapvsolni, vagyis lusts vagyok rájönni. Ja am memo=neki
2012. jan. 1. 02:14
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak felakarja dobni a kedved. Vagy tetszhetsz is neki. Nem hinném, hogy szívatásból likeolná a képeidet, annak semmi értelme.
2012. jan. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!