Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a férfi azt mondja őszinte vagy és aranyos?

Figyelt kérdés

Sajnálja, hogy csak most ismert meg, de nincs gond,mert lesz még alkalom a beszélgetésekre.


Még egy kérdésem lenne;


Szerintetek milyen helyre érdemes menni, ha az ember nem randizik csak beszélgetni szeretne, megimserni a másikat. Ötletek?


2012. jan. 1. 13:04
 1/4 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, találkozni akar majd velem. Szerintetek lököttnek tartana, ha azt mondanám őszintén, hogy szeretnék vele találkozni néha, beszélgetni, mert kedvelem és nem akarom hogy eltünjön, mert lehet megbánnám, még nem tudom. De ne ezeket a talikat ne tekintsük randinak, csak kötetlen beszélgetések, egyenlőre.

És elmondanám az okot is. Nagyon vonzott valaki, akire néha még mindig gondolok, d emár nem olyan tüzzel, és szeretném ha úgy mennék bele vele randival, hogy a másikra már nem is gondolok.


LÉnyeg a lényeg, korrekt akarok lenni vele. Szeretnék találkozni vele, de ne várjon még tőlem semmit, meg akarom ismerni.

( A másikkal nem szoktam találkozgatni, soha)


Mit gondoltok? Értékelné az őszinteségemet, vagy elküldene a fenébe?


Ti uraim mit tennétek?


24/N

2012. jan. 1. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
Mond el neki, hogy találkozzatok, mert meg szeretnéd ismerni, de amíg nem tudsz egy másik embert kiverni a fejedből, nem akarsz randi formájában elmenni valahova. Mert ha vele vagy, csak rá akarsz gondolni. Szerintem ez tökre korrekt.
2012. jan. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tőlem ez a létező legnagyobb bók lenne.
2012. jan. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hm... akkor valóban jól értettem. Tehát nagyon kedvel engem. :)


És nagyon tetszik, hogy ilyen őszinte velem. Ezért is sajnálnám, ha elmenne, és nem látnám, mert alakulhatnak ki bennem érzések, ha sokat van velem. Látok rá esélyt.


Na pont ezért akarom őszintén elmondani, csak félek, hogy elvesztem. Az első nagyon jól írta, úgy gondoltam én is.

2012. jan. 1. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!