Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez a pedofília?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez a pedofília? Mennyire veszik ezt komolyan, és mit kaphatnék érte?

Figyelt kérdés

Mi számít pedofíliának? Nekem úgy rémlik a törvény, hogy ha 14 évesnél fiatalabb a leányzó, és úgy létesít valaki vele szexuális kapcsolatot az büntetendő.

Ha 14-16 év közötti a leányzó abban az esetben ha a szülőnek nincs ellene kifogása, nem történt bűncselekmény.

16 éves kortól pedig ha a lány is szeretné, akkor már egyáltalán nem büntethető, jól mondom igaz?



19 vagyok 15 a barátnőm, 1 éve vagyunk együtt. igen én 18 voltam ő akkor éppen csak 14, de korához képest testileg és lelkileg is érett. Szívesen lefeküdnénk már egymással, és nem szeretnénk még közel 1 évet várni, ergo ha lefeküdnénk egymással, és az apja erre valahogy rájönne és feljelentene mehetnék a dutyiba?


15 évesen már elég sokan aktív szexuális életet élek, a baj itt az, hogy pont egy olyan lányt fogtam ki, akinek az apja borzalmasan félti, (valahol persze természetes) és ő az a kategória aki tuti feljelentene, ha rájön :)


2012. jan. 1. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez világos neked?

[link]

2012. jan. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól a naptól fogva ahogy betöltötte a 14-et úgy dughatod ahogy csak akarod, az apját se kell megkérdezni.

Attól függetlenül lehet összever ha megtudja, de nem követnél el bűncselekményt:D

2012. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miféle 16 évről beszélsz?


14 év alatt bűncselekmény, utána nem.

A szülőknek ehhez semmi köze.

2012. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ezt a tizenhat éves kort honnan veszik az emberek?

Lehet azzal keverik, hogy tizenhat éves kortól lehet házasodni szülői beleegyezéssel?


Tizennégy éves kor alatt mindenképpen bűncselekmény, ha benne van a csaj, ha nem, ha beleegyeznek a szülei ha nem.

Tizennégy év felett, ha a csaj benne van semmiféle bűncselekmény nem történik, mindegy hogy a szülök tudnak róla, vagy nem, beleegyeznek vagy ellenzik.

2012. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

Onnan veszik a 16-ot, hogy régebben tényleg volt egy 16 éves határ. Az volt, hogy ha 16 alatti a csaj ÉS nagyobb a korkülönbség asszem 6 évnél, akkor nem szabad.

De ez sok-sok éve megváltozott már.


Kérdező: "16 éves kortól pedig ha a lány is szeretné"


Figyelj, ha NEM szeretné, akkor 70 évesen sem szabad, mert nemi erőszak...

2012. jan. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!