Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Soha nem lesz barátnőm ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem lesz barátnőm ha csúnya vagyok, félénk és unalmas?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, és még sosem volt barátnőm. Az oka az hogy nagyon félénk vagyok, és csak néhányszor mertem közeledni lányok felé, akkor is visszautasítottak. A lányok sem tanúsítottak irántam érdeklődést soha, mert csúnya vagyok és unalmas, nem tudok beszélgetni, nem szórakoztató a társaságomban lenni. Persze nem is várom el, hogy ők kezdeményezzenek, tudom hogy nekem kell, de még ha összeszedem a bátorságomat sincs esélyem, az előbb írtak miatt. A külsőmön amit lehet megtettem, hogy feljavítsam, próbálok igényes lenni, de igazából nem tudok rajta változtatni. Amúgy nincs semmi durvább deformációm vagy ilyesmi, egyszerűen csak nem vagyok szép vagy jóképű. És azon sem tudok változtatni, hogy szórakoztatóbb legyek. Márpedig vagy a külsőmnek vagy a belsőmnek meg kell fognia a lányt, de így hogy egyik téren sem vagyok vonzó, soha nem fogok tudni barátnőt szerezni, mint ahogy eddig sem sikerült. Pedig amúgy vannak jó tulajdonságaim (kedves vagyok, értelmes, őszinte, hűséges, stb.), de ez nem számít, nem fog senki sem megkedvelni, ha nem szórakoztató a társaságomban lenni, mert unalmas vagyok.


A kérdésem az lenne, hogy van-e mégis valami mód arra, hogy párt találjak magamnak? Már rettentően hiányzik, nagyon magányosnak érzem magam. Hol és hogyan próbálkozzak?


2011. nov. 29. 02:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Háát ezek alapján nem túl esélyes... De amúgy biztos, hogy ezeket nem csak a magány mondatja veled? Néha én is beképzelem magamnak, hogy mekkora segg vagyok, de társaságban valahogy még sem papucskodok :D


Amúgy mit értesz az alatt, hogy unalmas? Gondolom 26 évesen már elvégezted a felsőoktatást, dolgozol valahol. Valami életed csak van, amiről lehet beszélni, ökörködni nem? Mit szeretsz csinálni? Van valami hobbid? Fejtsd már ki, hogy milyen az unalmas, mert én még nem találkoztam ilyennel :D:D


A csúnyaságról meg annyit, hogy nagyon sokan (én is) gondolják magukról, hogy azok. Egy képet posztolhattál volna azért (amit esetleg később törölsz), hogy mégis hogy nézel ki. Mert ahhoz, hogy esélyed se legyen egy lánynál, durván csúnyának kell lenned. De olyat maximum a discovery-n látni...


A félénkséget pedig le lehet küzdeni. Pont úgy mint a félelmet. Szembe mész vele. Felépítesz valami láthatatlan tűzfalat, amivel lemosod magadról. Akár egy pókerarc.

Ezen lehet talán a legkönnyebben segíteni...


Az, hogy nincs miről beszélned és olyan vagy mint egy kuka, marha nagy negatívum. Még a leg unalmasabb embernek is van miről beszélnie néhanapján...



21F

2011. nov. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szuperlatívuszokban gondolkodsz. Kezdésnek miért nem keresel egy lányt, aki ugyanolyan, mint te?
2011. nov. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
Biztos, hogy az önbizalmaddal van a baj. Ki mond ilyet magáról, hogy unalmas, meg ronda? Nekem sincs régóta barátom, de az az ő hibájuk...
2011. nov. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Próbáld magad érdekessé tenni. Olvass olyasmiket amivel bővül a szókincsed,amivel beszélgetést kezdeményezhetsz, legyél tájékozott, járj sokat normális társaságba!
2011. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
73%

bizony bizony, nagyon jól látod, hogy nem lesz soha barátnőd. amig ilyen negativan látod saját magad, addig csak valami isteni csoda segithet, vagy jó sok pénz, de egyik sem adja azt az érzést hogy "igen, tettem valamit, megküzdöttem érte, és most enyém és engem szeret"

ezért tenni kell, ami nehéz, és sokszor lehetetlennek tűnik. mindemellett még szerencse is kell hozzá.

hol és hogyan próbálkozz? legeslegelőször otthon, a saját fejedben! aztán ha tudsz magadról legalább ugy irni, hogy nem nézek ki olyan rosszul, meg el tudok dumálgatni bármiről ha kicsit is vevő rá a lány, akkor majd érdemes lesz próbálkozni a csajoknál :)

hajrá, én magamban oldottam meg, saját fejben, hogy higgyek magamban, és abban hogy lehet barátnőm. ez az egy esélyed van, és higgy a szerencsédben is :)

2011. dec. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 LadyLee ***** válasza:
A külső szerintem lényegtelen, a félénkség valóban nem előny, de nem is kizáró ok. Viszont az, hogy unalmasként definiálod magadat és ilyen rossz véleményen vagy saját magadról, már eléggé gáz. Amíg nem szereted magad, ne várd ezt el mástól sem. Ha változtatsz a hozzáállásodon, akkor simán lehet / lesz barátnőd.
2011. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szólóknak. Vegyünk egy példát: Boltban vagy. Melyik almát választod? Amelyik dagad az életerőtől vagy amelyik össze van aszódva? (itt gondolok a belső tulajdonságokra, egy kicsit sem a külsőségekre) És kérlek értsétek meg: Nem a külsejéért járunk valakivel, hanem a belső értékeiért. Most komolyan. Mit gondoltál? Ki érezné jól magát egy olyan emberrel, aki még önmagával sincs egyensúlyban? Ha igazán szeretnél változást az életedben, akkor fejezd be a gyáva önsajnálatot, és pakold meg magad önbizalommal és vidámsággal! (Javaslom a hasonló témájú könyveket.)
2011. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Az egyetlen akadály ezek közül, h csúnya vagy, az viszont sajnos önmagában is kizáró ok minden lány számára. Gazdag még lehetsz, pénzzel lehet kompenzálni a külső hiányosságokat, mással nem. Ne hallgass a lányokra, a belső értékek egyáltalán nem érdeklik őket, de ezt ők nem tudják magukról.
2011. dec. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
65%

lányokat 17-23 tényleg a külső, a humor és a magabiztosság fog meg. Kis házi állatok, szórakoztatni kell őket mert önmagukban általában unalmasak. Éppen ezért egy lánnyal komolyan tervezni olyan mintha kecsapot vinnél a donkanyarba lőszernek. Próbálkozz a NŐK-nél. 35-49 Elvált nők pont ilyen társat keresnek, még ha nem is mondják ki, aki meghallgatja, kedves, törődő. Nekik nem nagyon számít már a pózerkodás, mert már egyszer kiba*ott velük az élet. Kívánatos nőnek akarják magukat érezni egy férfi mellett nem cselédnek. Ja és ha szereted a gyerkőcöket és ők is téged akkor az egy nagyon jó pont.


Én nem vagyok csúnya, azt mondják, hogy kellemes társaság vagyok még sincs senkim évek óta. Többször voltam a British Museum-ba, mint ahányszor puncit fogtam. (2 szer voltam Londonban) Ne keseredj el. A népi mondások mindig igazak: A férfi egy fokkal legyen szebb az ördögnél :)

2011. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

am egy kis külső: Ha van zsé nagyon jól fel tudod magad tuningolni. Nekem nincs keresetem mert tanuló vagyok de úgy spórolok , hogy adjak magamra, azon nem szabad spórolni.


illat, ápoltság, cipő.


a másik. Nem tudom mi a csúnya, de nézd meg a vén Rooney-t :DD Olyan a feje mint egy idegbeteg borznak. Ha van hajad azzal sok midnent lehet kezdeni! Ha nincs akkor gyúrj hozzá meg egy kis szoli. Ha viszont kopaszodsz és előbb nézel ki esperesnek, mint Jason Satham-nek akkor inkább nyomd le tarig és szoli kondi. Ha szemüveges vagy válassz egy jó dizájnt. Ha kövér vagy hát add le, vagy gyúrj rá. Barátkozz meg magaddal. Kérdezd meg magadtól, hogy élveznéd-e saját társaságodat. A barátok tudnak segíteni.

Nem azért nincs társad mert, nem kellessz senkinek, hanem azért mert (rosszul) tudod, hogy nem lehet.



Ha magányos vagy kompenzáld valamivel járj el vmi klubba, sportolj, vagy járj nagy könyvtárba! (Én ott szereztem már randit. :) Sőt innen is randiztam már, de nem fejlődtek tovább, de kit érdekel : D. Fiatal vagy, nem 70! Ragadd meg az életet, és lovagold meg!

2011. dec. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!