Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megcsalta a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megcsalta a párját szilveszterkor? Ha igen, akkor élvezted, nem bántad meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
aki ezt tette tökéletes időpontot választott (Y)
2012. jan. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, nyílván van olyan. A partnertől függ, hogy élvezed-e. Ha kiderül, akkor úgyis megbánod. És általában kiszokott.
2012. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, tudok valakiről, aki megcsalta a párját Szilveszterkor.

Nem élveztem, és nem bántam meg, hisz nem voltam érintett a dologban. Sajnáltam a megcsalt lányt.

2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem, mi együtt buliztunk, aztán mi voltunk az elsők, akik egymásra dőlve elaludtak a szobában. XD Többiek viszont jól elröhögtek rajtunk.
2012. jan. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 4/7 Időpont ma 19:46


Csak szerinted!

2012. jan. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a Fluoros buzulás szerintem is baromira unalmas. Mert ha legalább troll lenne. Amin lehet röhögni. Ezen nem lehet, mert béna.
2012. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én érdekes helyzetbe keveredtem a szilveszteri buliban tegnap, ugyanis a párom egyik haverjának sógora próbálkozott be nálam, de nagyon durván.

Kivárta az alkalmat, hogy senki ne lásson minket és ne hallja, amit mond. Hirtelen rámarkolt a fenekemre és közölte, hogy nagyon szexinek tart és hogy reggel szívesen hazahozna autóval. Akkor buktam ki végleg, mikor azt mondta, hogy az ágyában van még egy hely a számomra, ha gondolom ... az egészben az a leggusztustalanabb, hogy a felesége otthon maradt, mert várandós a második gyerekükkel.


Leállítottam, ma pedig elmeséltem a páromnak, hogy mi történt. Én érzem magam szarul, pedig annak a gyökérnek kellene szarul éreznie magát, aki képes ilyen undorító módon bepróbálkozni egy nőnél, akinek a párja két méterre áll tőle!


30/N

2012. jan. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok ugyan de a barátnőm igen megcsalt. Hogy miért arra próbálok rájönni mert belőle ezt nem fogom tudni kiszedni, ezt ő vallotta be tegnap este hogy hülyeséget csinált és nagyon megbánta, én mondtam neki hogy akkor egyenlőre had gondoljam végig a dolgokat. Szilveszterkor azért nem voltam vele, mert beteg voltam, ágyban voltam egésznap és hányás volt meg minden, és mondtam neki hogy nyugodtan menjen el egyedül mert ismertem a társaságot én is akikkel ment és próbálja jól érezni magát. Éjfélkor felhívtam akkor még elég józan volt a hangja, de az állítása szerint másnap reggel 8 körül ment haza, pedig nekem azt mondta hogy a buli 3ig tartott és így derültek ki a dolgok. Tehát elég rosszul érzem emiatt is magamat de a betegség sajnos visszatartott ha nem kaptam volna el a nyavaját amit még mindig érzek de nem vagyok úgy leépülve akkor ez nem történt volna meg.
2012. jan. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenném, hogy ha az első külön töltött estén más karjaiban köt ki a barátnője, ott nagyon nagy bajok vannak, szerintem el kell felejteni az ilyen nőt.

Az pedig már más kérdés, hogy ha az én párom nagyon beteg lenne, akkor inkább mellette lennék, képtelen lennék önfeledten bulizni, pláne megcsalni!

Hát, ő így hálálta meg neked, hogy önzetlenül elengedted a buliba. Nagyon sajnálom, de akármennyire is szereted, hidd el, soha nem lesz már olyan a kapcsolatotok, mint volt. Már ha vagy olyan butus, hogy vele maradsz :-(


Gyógyulj meg mihamarabb!


30/N

2012. jan. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!