Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá mód hogy megakadályozza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá mód hogy megakadályozzam, vagy tehetetlen vagyok?

Figyelt kérdés
A volt barátom képeket készített rólam intim helyzetben,majd a gépére is feltette. A kapcsolatunk megszakadt, a képeket viszont nem hajlandó törölni.Mit tehetek? Tudom nagy hülye voltam
2009. máj. 21. 22:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Leginkább semmit.
2009. máj. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Adj neki valamilyen progit, ami vírusos,,az tönkrevágja agépét, és jobb esetben le kell majd formázni...:)
2009. máj. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi,de olyan hülyén érzem magam

ha visszaél vele az bűn cselekmény?

felnőtt "épeszű" emberek vagyunk (már nem gyermekek)

2009. máj. 21. 22:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, h bűncselekmény-e, de undorító doog, az biztos! Nem tudod tönkretenni agépét? és elintézed egy "sorry" -val.... nincs jobb ötletem, bocsi!
2009. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem bűncselekmény mert engedted, hogy lefotózzon.
2009. máj. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pasi vagyok és eszembe nem jutna feltenni a volt barátnőmről készült képeket a netre...
2009. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó, de azért ha felteszi egy erotikus társkereső oldalra, hozzá meg az iwiw elérhetőségeket az adatlapodról, akkor sztem már csak az, mert a beleegyezésed nélkül teszi.


Ha magának tárolja, és az msn-en szétküldi a haveroknak, az neked lesz ciki.


Mi a francnak neki kép?

Ez akkora hülyeség, hogy nekem meg nem fordult a fejemben, hogy a barátnőmet erre kérjem, nem is tenném.


A képeidre akarja kiverni? :D

Akkor no comment, egészségére :D

2009. máj. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

az utolsó válaszoló szerintem rátapintott a lényegre:)

sajnos ittas voltam,és csak másnap esett le,mit csináltam:(

2009. máj. 22. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok.
2009. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!