Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van vmi tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van vmi tapasztalata szexpartnerkereső oldalakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
mennyit fizetettek a csajnak, bárkit fogadnak? stb :D
2012. jan. 1. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Megálapodáson múlik a dolog de nem olcsók. :D
2012. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Én már írogattam egypár kurv@nak és úgy tapasztaltam hogy vannak nagyon olcsók 5-10.000Ft per óra, de a jobban akik szépek szép lakással 10-20.000Ft per óra árban vannak.


Legtöbbjük bárkit fogad szerintem, de csak szimpátia alapján vállalják a csókot.


Én még nem voltam egynél se csak gondolkodtam rajta!

2012. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rosszlanyok.hu még korábban innen mazsoláztam. Kb minden korrekt volt, amit az adatlapon leírtak. Előtte kértem mailben árajánlatot, kb 15-20/óra az átlag. Bár előfordult, hogy konkrétan egy szörny nyitott ajtót, aki még csak köszönő viszonyban sem volt a profilra feltett képekkel, elég lehangoló volt, kanosan mehettem haza.


24/F

2012. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alkalmi szexpartner kereső esetén ingyen vállalnak de viszont az sms ek nagyon sokba kerülnek tehát 1500 van a kártyádon az 4,5 sms re elég és amég elkezd bízni benned a csaj jobban megismer stb. az 20000forint ha tetszetek egymásnak akár töbször is megismételhetitek közös megegyezés alapján ennyiből jobb ez :)
2012. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!