Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet levélben egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet levélben egy lányt elutasítani, úgy, hogy illedelmes legyen, de egyben nagyon fájjon neki és érezze, hogy lecsúszott rólam?

Figyelt kérdés
Tudjátok, ahogy a lányok szoktak elutasítani, olyan megalázó módon, leginkább lányok válaszát várom, pl. ilyenre gondoltam, hogy : Nem tudok rád nőként tekinteni, hiába írogatsz nekem nyálas hülyeségeket.
2012. jan. 2. 09:01
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj,de kár volt kiírnod ezt a kérdést,szerintem elrontom a napod elejét!Mi az,hogy megalázni egy nőt egy levélben?Ez téged minősít.Másképp,ha ő odavan érted,akkor nem hiszem,hogy ezt érdemli.Ez neki bizonyára nagyon rosszul esne.Mégis miért akarod őt ilyennel megbántani?Inkább találkozz vele,és mondd a szemébe,kedvesen.Nem hiszem el,hogy minden lánynak,akivel szakítani akarnak,ekkora kudarcot kell megélnie,aki meg kiteszi a szűrét,az meg boldogan röhög rajta!Örülnél te még egy ilyen nőnek! 27/L
2012. jan. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Alapból bunkó dolog ha ieneket nem személyesen közöl az ember
2012. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
Gondolom, azért, mert a csaj az idegeire megy, nyomul, zaklatja stb.
2012. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
Különben meg lefogadok,és hozzáteszem,hogy hitegetted egy ideig a csajt,ez a te hibád.Ugyanolyan szemét alak lehetsz,mint a legtöbb kisfiú.
2012. jan. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Kedves 27 éves lány, először is nem tudsz róla sem és rólam sem semmit, ha ismernéd helyeselnéd amit akarok tenni, ha gondolod privátban kifejtem, ha annyira kíváncsi vagy mit is tett.

Régen udvaroltam neki, tett jó pár nagyon aljas dolgot, ő is megalázott nem egyszer, megbocsájtottam, segítettem utána, aztán most ő akar tőlem, de én ugyan iylen mód akarom eluatsítani.

A nők érdekes mód mindig megalázó módon utasítják el a férfiakat, na most a kérdésre válaszolj, mert ahhoz nem írtál választ!

2012. jan. 2. 09:13
 6/41 anonim ***** válasza:

Akkor sem levélben alázom porrá. finoman és SZEMÉLYESEN közlöm h nincs esélye.

Hozzá teszem ha egy nő csinálja meg h lealáz egy pasit akár levélbe akár máshogy akkor jönnek a kérdések h: Minden nő ilyen... (és most sorolhatnám h mien jelzőket szoktak ragasztani a nőkre 1-2 ien miatt)

2012. jan. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem hitegettem, személyesen nem megy mivel 2 ezer km-re vagyunk egymástól!
2012. jan. 2. 09:13
 8/41 anonim ***** válasza:
Akkor viszont ne legyél óvodás! Bosszúból elzavarni a csajt a legkevésbé sem férfias viselkedés. Eleve mi a hátamnak segítettél neki, ha kib@szott veled?! Ott nem kellett volna segítened. Utólag meg ne bántsd.
2012. jan. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:

Nekem is volt az életemben ilyen g.né nő, elküldtem a csába, gondolkoztam rajta hogy kihasználjam 1*-2* de amilyen okádék feje van, nincs hozzá gusztusom, így hagyom a csába. :D

Hallod nyugodtan koptasd le egy szép levéllel, amibe érezteted vele hogy nagy party lettél volna a számára, aztán ennyi. :) Esetleg még ha van nőd is, tedd ki fb-re profilképre, aztán írj neki ott, hadd lássa, és egye a fene :D

2012. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

80%-os:


Az miért lenne bosszú ha levélben lepattintaná? Had pattintsa csak le, hogy ne nyomuljon, na meg ez nem bosszú, csak egy fricska a csajnak, hogy talál a srác jobbat is...

2012. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!