Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek rólam? Vonzónak találtok? Átlagos átlagalatti/ feletti? : ) Hány évesnek néztek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 14:46
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
57%

Ez a szemöldök szörnyű.


23/F

2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
Kár, hogy pont ott van alul levágva a fotó, ahol le van... véleményalkotáshoz hiányzik még vagy 20 cm belőled.
2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Nekem tetszel. Mondjuk alapból bejönnek a szemcsis lányok. Szerintem 18-20 között lehetsz! :)


F/29

2012. jan. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el h ez te vagy..
2012. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%
Szemcsi???? 29 évesen ilyen szavakat használni..életképes lehetsz amúgy..xD na puszcsy
2012. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
52%

lány vagyok,remélem nem baj hogy írok:D

szedesd vékonyabra a szemöldököd:) teljesen kibírható a 'fájdalom'(:DD),párszázért megcsinálja bármelyik kozmetikus.

szép szemed van,legalábbis a tekintetedben megfogott valami,de 'kihangsúlyozhatnád' ha kontaktlencsét viselnél.

néha elmehetnél szolizni hogy kicsit sötétebb legyen a bőrőd,hamár a szemölödköd/hajad/szemed sötét.

amugy nem vagy csúnya,de kiemelkedően szépnek se mondanálak.

remélem nem veszed sértésnek a tanácsaim:)

2012. jan. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az ilyen "szögletes állkapcsú" lányok, bocsi. Nyilván ha mondjuk aranyos vagy és egy kis eszed is van akkor aki megismer ezen képes lesz túllépni:)
2012. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Szép arcod van, szép hosszú hajad, most nemtudom hogy csak én nézem úgy vagy van valami púder is az arcodon ha van akkor az nem kell ha én néztem be akkor sorry :) Nem bukok a túlzott sminkre, a kicsi esztétikus bőven elég :) Korra nehéz manapság tippelni huszonévesnek néznélek mármint úgy 18-25 között valahol :) 21/F
2012. jan. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

szerintem átlagos vagy, a "csinos" kategóriába sorolnálak ami kicsit a szép alatt van. körülbelül 20 éves lehetsz.

nem vagy az esetem! a tested ugyan nem látszik, de arra tippelnék, hogy az sem rossz. összességében: nem fogott meg a külsőd, de akár el tudnék képzelni szexuális kapcsolatot veled.

24f

2012. jan. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 TrükkösBélabá ***** válasza:
Néni te vagy az anyukám?:)
2012. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!