Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek rólam? Vonzónak találtok? Átlagos átlagalatti/ feletti? : ) Hány évesnek néztek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 14:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya csaj, bár lehet, hogy előre kellene engedned pár tincset a hajadból, hogy keskenyítse az állkapcsod, meg inkább hullámos legyen, mint egyenes. Fodrász nem vagyok, ez csak egy ilyen eszmefuttatás.

Elisha Cuthbert és Sasha Grey. Nézd meg a frizuráikat és hogy hogy hordják, hátha kapsz ötletet.


23 évre tippelek esetedben.

2012. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Szia szerintem jol nézel ki én 23éves srác vagyok.szerintem 21 -22 lehetsz.a szemöldököt tényleg vékonystd meg.szép a hajad egy lánynak legyen hosszu haja.szerintem ne vegyél kontak lencsét.jol áll a szemüveg.én szivesen meghoditanálak .csak irj privibe
2012. jan. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy Sasha teljesen jó tipp volt, mert úneki általában hosszú és egyenes a haja, de ilyesmire gondoltam tőle:

[link]


[link]


[link]

2012. jan. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
ja és egy tanács szép fekete a hajad nehogy befesd ez igy szép
2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Picit vékonyabb, és barna szemöldökkel, barna hajjal, pár kiló mínusszal, szemüveg nélkül tök olyan lennél, mint Kate Middleton.
2012. jan. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Erős állkapocs. Kerek tőle a fejed. és 27-nek tűnsz.
2012. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
58%

Én eléggé kritikus vagyok így őszinte és kíméletlen leszek.

Nem rossz a csaj bár az arca kicsit szögletes, bár lehet h csak ebből a szögből. A sminkje túl műanyag hatású és fakó is. A szemkihúzása nagyon tré! Túl vastag, és festett is. A szemüveg nem tetszik, túl konzervatív. A haja nagyon szép, de a frizura lehetne más, nőiesebb. Az öltözködése elég gyenge színvonalúnak tűnik. Olyan visszafogott bizonytalan és esetlen is az egész.

Alány maga 10/7,5-ös körüli lehet bár a testét nem látni.

Fontos lenne a csaj tartását látni, illetve az egész alakját, megjelenését.

A lány cseppet sem tűnik izgalmasnak se szenvedélyesnek. Lehet h belül az, de kisugárzásba semmi nem jut belőle.

Összességében nagy kár, hogy ennyire ilyen ez a csaj, mert biztos jó nő lehetne belőle, de így csak olyan semmilyen, pedig jó kis csaj alapanyag. Amúgy ha önként teszi ki a képét akkor mindenképpen tiszteletet érdemel.

A fotón a szexuális kisugárzás nulla. Ez pedig sokat elmond. Ez olyan mintha egy kacsa a sivatagban fotózná megát mert még nem tisztázta magában a vízzel való kapcsolatát. :)

Életkor kb 22 lehet, mivel a kislányos vonások már kimentek a kontúrokból.

Ha komolyan jól akarsz kinézni akkor sok ötletet meríthetnél egy olyan oldalból mint pl az exgirlfriendmarket.com Ami ott van az színvonalát tekintve listaelső. Ott egy átlagos csaj is istennő lehet. Istennő, és nem műnő! Persze semmit sem ér a külső, ha a belső visszafogott, bizonytalan és visszahúzódó. Bár rólad azt sejtem h elítélnél egy ilyen oldalt, vagy legalábbis nem mernéd felvállalni.

2012. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Basszus, te a szomszédom vagy!!
2012. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

csinos, de kicsitt visszafogott, es hianyzik a kisugarzas jobb lett volna 1 mosolygos kep

a soli meg hajfestes szerintem felejtos, masabb frizu es 1 vekony keretu szemuveg sokat dobna az osszhatason

20-25 kozt lehetsz

2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem van egy tök hasonló ismerősöm, ha van iwiw-ed, nézd meg, dr. Jakab Gabriella, picivel vékonyabb, és barna szemöldökkel egész más a hatás. És szemüveg nélkül. Vagy ha muszáj hordanod, mármint kontaktlencse nem jöhet szóba, akkor egy észrevehetetlen keret, vagy keret nélküli kéne. Mondjuk neki picit barnább a bőre.
2012. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!