Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek rólam? Vonzónak találtok? Átlagos átlagalatti/ feletti? : ) Hány évesnek néztek?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 2. 14:46
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Csodálatosan szép magyar nő. Abszolút 10/10.


19 évesnek tippellek.

2012. jan. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A szemöldökömön nem fogok változtatni, de a tanácsokat is köszi.

2012. jan. 2. 14:58
 13/33 anonim ***** válasza:
7%

Átlag alatti.

22/F

2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Hűűűű, ha nem kamu akkor én nekem tátva maradt a szám. Pont az esetem. Szexi mégis visszafogott. :D
2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Átlagos.
2012. jan. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon vonzó vagy és szép. :) Nekem nagyon tetszel. ;)

Szerintem jól áll ez a szemüveg és szoláriumoznod sem kéne, mint említette valaki.

Évek megtippelésében nem vagyok túl jó, de olyan 23 (+/- 2) évesnek tűnsz.

24F

2012. jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
41%

Én is nő vagyok, bocs, hogy írok, de most nincs egyetlen más kérdés sem, ami érdekelne.


Nekem is ami először szemembe ötlött, az a szemöldököd. Nagyon domináns az arcodon, de nem jó értelemben. Túl fekete vagy. Fekete haj, szemöldök, és még a szemüveg is. Ez így sok. Nem előnyös. Legalább a bőrszínedhez passzolna. Szerintem nagyon-nagyon sokat javítana rajtad, ha barna lenne a hajad, középbarna, de inkább világos, esetleg szőke melírcsíkokkal, és a szemöldököd barna lenne. Szerintem is túl vastag, de világosabb színben talán nem rontana rajtad akkor sem, ha ilyen nagyra hagyod. És a fekete szemüvegkeret sem kéne. Tényleg túl széles az arcod, de erről nem tehetsz, ilyet örököltél. Azonban sokat lágyítana a vonásidon is egy világosbarna, netán szőkésbarna hajszín. A hozzáillő szemöldökkel természetesen.


Tehát én így átlagosnak értékellek, vagy egy picit az alattinak, bocsi!

2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
És 20-25 közöttinek nézlek.
2012. jan. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
Teljes testes kép kéne, de szerintem te a testesebb férfiak zsánere vagy. Az összeset hasonló csajokkal látom.
2012. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Tök aranyos vagy és vonzó is egyben :)

Életkorod olyan 20-25 között mozog :)

2012. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!