Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Angolul könnyebben ismerkedek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Angolul könnyebben ismerkedek! Van ember, aki hozzám hasonlóan van ezzel? Mit lehet vele tenni? Vagy egyáltalán ezt negatív vagy pozitív dolognak fogjam fel?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, eddig nem túl sok sikerrel a párkapcsolatok terén. Régebben nagyon bátran nyitottam, de pár elutasítás után egyre inkább féltem kezdeményezni. Sőt kisssé zárkózott is lettem, nem csak a lányokkal, de még fiúkkal is, merő haverkodás, iszogatás szintjén nehezen kezdeményezek beszélgetést.

Ezért is lepett meg, mikor bekerültem egy cserediák programba és jártam külföldön, nálunk is jártak külföldiek, velük simán elbeszélgettem angolul, fél perc alatt megtaláltam a közös hangot, a srácokat három perc alatt rávettem egy sörre, a német, francia lányokkal simán elbeszélgettem, poénkodtam, flörtöltem.

Jártam azóta Angliában pár napot (turistaként) gond nélkül eldumáltam egy pakisztáni sráccal a bárban, aztán simán majdnem egy órát elbeszélgettem egy csajjal, aki első látásra helyinek tűnt, de kiderült róla, hogy lengyel. Még táncoltunk is.

Legutoljára Pesten flörtöltem egy néger lánnyal, aki mint kiderült venezuelai volt.

Mindezt angolul. Nem vagyok anyanyelvi szinten angol (középfokú nyelvvizsgám van meg). De idegen nyelven hihetetlenül magabiztosnak érzem magam. Ugyanakkor ha meglátok egy szép magyar lányt (tehát anyanyelven kéne ismerkednem), csomó kerül a nyelvemre és görcsbe rándul a hasam.


2012. jan. 2. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok,de ugyanígy vagyok!Külföldiekkel sokkal könnyebb!Főleg angolokkal,amerikaiakkal:)
2012. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom hol hallottam de azt mondják aki több nyelven tud jobban tudja változtatni a személyiségét más nyelveken.
2012. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is hasonlót tapasztaltam külföldön...
2012. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!