Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondoltok egy ilyen fiúról? Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
170 magas 95 kiló striás20 éves csaja nem volt, csámpás fogai vannak ami sárga büdös is az egész gyerek semmi divatos cucc amikor olyan emberek közt van akik nem nagyképűek akkor elkezdi a másikat piszkálni kiröhögni de mikor nagyobb szájuakkal van kusba marad,mégis 10 /10 es csajoknál próbálkozikbe facebookon gyönyörű csajoknál de nem fogja fel hogy semmi esélye nem értem hogy mondjam meg neki hogy elhidje nekem ?mert engem meg le is néz de el akkarom mondani neki hogy észbe kapjon hogy hagyja már az ilyen jó csajokat vegye észre a hozzá valókat
2012. jan. 2. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:

ha lenéz téged sz@rd le és röhögd ki. Én felfogtam hogy nem vagyok olyan alfa, és nem a legszebbeknél próbálkozok speciel.

f18

2012. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Buta. Te akarsz tőle valamit?
2012. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az ilyenekre mondják azt hogy igazi ripacs
2012. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#1:

Attól, hogy valaki nem szép, még a menő csajoknál is lehet esélye... Vagyis egész pontosan annál a fajta menő sajnál, akinek van egy kis esze, és esetleg rájött, hogy az, amit most csinál nem biztos, hogy jó neki.

2012. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is van egy ilyen ismerősöm, és ő speciel azért, mert azt hiszi magáról hogy helyes...
2012. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a te dolgod. Ezzel csak problémát csinálsz magadnak.
2012. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idióta a kérdező, ki a franc törődik egy ilyen pasival? -.-"
2012. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!