Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek, ha egy fiú okos?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Már feladtam a csajozást
2012. jan. 2. 17:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
engem szeretnek hallgatni ahogy beszélek olyan dolgokról amiket kb senki sem ért, telezsúfolva olyan szavakkal amiben csak a névelők a nem idegen szavak. ja igen, részecskefizikusnak tanulok:)
2012. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

A részecskefizika jó lehet. Mi is kaptunk belőle egy kis ízelítőt. Engem érdekel, de ha vizsgára nem kell tudni, akkor magamtól lusta vagyok foglalkozni vele.


Am én mérnökpalánta vagyok

2012. jan. 2. 17:35
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Csak okos férfiakkal vagyok hajlandó kezdeni :)
2012. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mit értesz okos alatt? Azt, hogy fejből tudod Inhelder "A gyermek logikájától az ifjú logikájáig - A formális műveleti struktúrák kialakulása" című könyvét vagy azt, hogy értelmes vagy?
2012. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 mus musculus ***** válasza:
Na igen, az sem mindegy, mire gondolsz. Nálam az okosság inkább műveltséget, lexikális tudást jelent, amik persze nem rossz dolgok, de nem is létfontosságúak. Ha az alapfelfogásod jó, értelmesen hozzá tudsz szólni mindenhez és átlátod a szituációkat, az nekem bőven elég.
2012. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ki pontozott le? Csak érdekelne, hogy mely állításommal nem értettetek egyet.


A második voltam.

2012. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
54%

Az én agyam már kezd kisűlni a jogi egyetemen. Kérnék egy új agyat.


Sp voltam sziasztok :D


19/f

2012. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ez tényleg leginkább azon múlik mennyire "tudod" eladni magad. De nem is csak lányoknál, hanem akárhol is, vagy állásnál.. sajnos, önmagában nem elég.


Egy példa, volt egy sportoló ismerősöm, jó teste volt, minden, de nem talált barátnőt, aztán "sport-függő" lett egész nap vagy gyúrt vagy akármi, nem is volt csaja jó darabig. Aztán végül sok év múlva lett egy. De eleinte semmi, pedig jó teste, stb stb, és túl hülye sem volt.

2012. jan. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nálam alapkövetelmény.


De rögtön hozzá is tenném, hogy önmagában az még kevés, ha okos egy fiú. Valószínűleg nem ezzel lehet nálad a probléma, nem gondolod?

2012. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
ó, hát az okos férfi az vonzó. ha szép csomagolásban van és nem idegesítően okos, mellesleg van humora akkor jackpot. ja, és férfias.
2012. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!