Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire szeretitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire szeretitek, ha egy fiú okos?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem. Már feladtam a csajozást
2012. jan. 2. 17:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell egy fiúnak feltétlenül okosnak lennie.. Csak legyen értelmes és művelt, hogy el is tudjak vele beszélgetni..:)
2012. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Mit értünk azon, hogy okos? Nekem fontos, hogy egy fiú értelmes legyen de ne okoskodó, aki mindenkinél mindent jobban tud, ne legyen lusta és akarja valamire vinni az életben emellett még egy kis humor kell és férfiasság, semmi más.
2014. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!