Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma délután unokatesóm bejelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma délután unokatesóm bejelenti, hogy kíván meg akar dugni . -. -":S:S nah ez mit dob? Én persze köpni nyelni nem tudtam elmentem itthonról :S Hogy nézhetek így a szemébe . :S?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 19:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Mond neki is, hogy "te beteg vagy" és mosolyogva kedvesen mondjad hogy már utánanéztél egy kedves pszichológusnak :3
2012. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Hm, igazából ez nem feltétlen bátorság. Csak simán hülyeség is lehet, sőt épp hogy mint amikor érzed hogy most valami komolyat kéne mondania, de túl gyáva hozzá és elhülyéskedi az egészet.


Vagy már egyszerűen nem tudja magába tartani. Nekem volt szerencsém egy "elmebeteghez", teljesen random nőkhöz ment oda, azzal a szöveggel hogy szia és puszit adott, meg félig-meddig átölelte, ÚGY hogy ott volt a pasija, barátja, akármi.


Nem bátor volt, szimplán idióta, több hülyesége is volt.

2012. jan. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
ja hoppáá, kihagytam a hogy úgy ment oda hogy "szia ANYU".. ?? mindenki csak nézet.
2012. jan. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézz a szemébe,tudj köpni! Aztán ha még hülyébb lesz,akkor meg üsd ki a haja alól! A fantázia egy dolog,de ha saját unokatesót akar valaki megkefélni,az durva...! Ha meg már minden áron erőlködik,akkor kérjen elnézést Tőled és vadásszon egy olyan csajt,aki Rád hasonlít!!! Ilyet akarni? ...hányinger...

Ffi/37

2012. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

utolsónak amúgy igaza van, most hogy így írta még inkább azon gondolkodom hogy ez NEM bátorság. Ha pl nincs csaja, épp hogy beszari, nem tud csajozni, és végső elkeseredésében téged akar? Jó hogy nem a következő "ááá ééés ha már úgyis így összejöttünk, ^_^ akkooor mért ne vonjuk be még ..(x családtag)..".


Jól mondja vágd pofán, ha próbálkozik, a bulin meg ott van és? Ott ugyanúgy vágd pofán, vagy akkor szerezz neki egy csajt. Ha egyik se, azzal igazából vele jobban ki.aszol mint magaddal, mert továbbra is ilyen hülye marad.

2012. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
:):)
2012. jan. 6. 18:41
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kamu, hülyéskedett,poénból mondta,vagy részeg volt.Hogy mondta amúgy ?
2012. ápr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!