Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reggelente szoktam látni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reggelente szoktam látni egy helyes srácot a buszon. El határoztam hogy oda megyek hozzá és le szólítom. Miről beszeljek róla?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok a fiú idősebb nálam olyan 2 évvel. Egy kicsit vissza húzódónak tűnik vagy csak a reggel nem tudom.Már meg van hogy kezdek el vele beszélni csak hogy folytassam.Előre is köszi a választ.
2012. jan. 2. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Köss fel egy kék-zöld kendőt a karodra, menj oda hozzá, és mond ezt:


,,Jó napot kívánok, jegyeket, bérleteket kérem felmutatni ellenőrzésre!"

2012. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel indítanál... Mit mondanál? Ha a kezdőt tudjuk, akkor kalkulálhatunk hozzá következő lépéseket.
2012. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem leszólítás helyett enyhébb dolgokkal kezdj. mármint érd el, hogy érdeklődjön irántad. mosolyogj rá, szemezz vele, legyél "huncut".

de ha biztos vagy a dolgodban, akkor tedd meg, csak az alapján, amit leírtál, még a nevét sem tudod...

sok sikert a dologhoz!:D

2012. jan. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azzal indítanék hogy oda megyek köszönök le ülök és meg kínálom rágóval csak azt nem nagyon tudom hogy mit mondjak utána.
2012. jan. 2. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt fogja hinni, hogy díler vagy...
2012. jan. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szerintem is kezdetnek elég volna a szemezés, mosolygás,stb., jobb mintha egyből "letámadnád". Velem is így volt, és sikerült. Persze utána nem lett semmi belőle, de ez ne vegye el a kedved.
2012. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Solarian ***** válasza:
Ha a szemezés megvolt, szerintem az ellenőr duma tök jó(valaki írta már korábban). Jó indítás lenne
2012. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hm sztem én vagyok az a srác, csak mond hogy sokszor szoktál látni, és hogy "milyen dolog az hogy nem ismerlek?" :D

F18

2012. jan. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kis rib a ncnak fog tartani!
2012. jan. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hmm...Szőke vagy? Mert kb én is ilyen helyzetben vagyok, van egy lány, akivel szemezünk, kb ő is 15 lehet, én 18 vagyok, és reggelente a buszon szoktuk látni egymást. És általában egyedül szoktam lenni a buszon, nem nagyon beszélgetek senkivel...És szeretném leszólítani, csak még nem adódott rá helyzet...Én örülnék neki, ha odajönnél hozzám :) (már ha te vagy az):)
2012. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!